Sari la conținut

Recommended Posts

1) *Nick-ul tau:BuncaruLuKerstt0

2) *Nick-ul celui care ti-a dat ban:EndersHeart

3) *Motivul pentru care ai fost banat:HACK

4) *Screenshot cu mesajul care apare cand incerci sa intri (Obligatoriu cu F3 ON)2018-07-11_22_16_56.png.dbd5a473e39a9440a2d845576327cf1c.png

5) *Pe ce sectiune ai luat ban?:Factions

6) De ce crezi ca ar trebui sa-ti dam unban?:Deoare de un an in coace joc doar vanila

7) Alte comentarii: te fac la pvp si dai ban

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da adevarat eu sunt martor nu are hack si nici nu m-ai joaca !!

Partajează acest post

Link spre post

Am fost de fata (chiar eu m-am batut cu el) si se poate observa foarte clar faptul ca el dadea in mai multe persoane deodata. 

Partajează acest post

Link spre post

Si apropo sugi CENZURAT. Ne doare in CENZURAT de raspunsul tau la 6) De ce crezi ca ar trebui sa-ti dam unban?:Deoare de un an in coace joc doar vanila . NE DOARE IN CENZURAT PE NOI CA TU JOCI CU VANILLA. COAIE NU MAI JUCA CU HACK SI JOACA CINSTIT ACUM TE CACI PE TINE CA AI LUAT BAN. DACA AI AVUT HACK IEI BAN IN CENZURAT MEA DE SCLAV. CENZURATEEEEEEEEEEEE ImFamous CU OVER CLAIMUL VOSTRU

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 minute, radu manea a spus:

Si apropo sugi CENZURAT. Ne doare in CENZURAT de raspunsul tau la 6) De ce crezi ca ar trebui sa-ti dam unban?:Deoare de un an in coace joc doar vanila . NE DOARE IN CENZURAT PE NOI CA TU JOCI CU VANILLA. COAIE NU MAI JUCA CU HACK SI JOACA CINSTIT ACUM TE CACI PE TINE CA AI LUAT BAN. DACA AI AVUT HACK IEI BAN IN CENZURAT MEA DE SCLAV. CENZURATEEEEEEEEEEEE ImFamous CU OVER CLAIMUL VOSTRU

Taci in CENZURAT de rahat ca esti prost la pvp de-te in CENZURAT de fraierul CENZURAT

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.