Sari la conținut
Lilian846v2

[Portofoliu] Lilian846 x2

Recommended Posts

In prima postare avatarele cu masini nu au un blur exceptional si text-ul este cam simplu dar in rest la aia cu cana mi se pare ca blurul este mai bun doar ca text-ul mai trebuie lucrat.

La adoua postare avatarele sunt prea intunecate in afara de ultimul care arata binicel si la bannere incearca sa adaugi mai multe efecte.

Editat de Goldulet

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 22.09.2018 la 17:42, Goldulet a spus:

In prima postare avatarele cu masini nu au un blur exceptional si text-ul este cam simplu dar in rest la aia cu cana mi se pare ca blurul este mai bun doar ca text-ul mai trebuie lucrat.

La adoua postare avatarele sunt prea intunecate in afara de ultimul care arata binicel si la bannere incearca sa adaugi mai multe efecte.

Stiu ca mai am de lucrat la text si mereu incerc sa evoluez.La alea prea inchise mie mi-a placut acel stil si de asta le-am facut asa.Acele bannere erau facute pentru o persoana in privat si a zis fara efecte,doar sa adaug niste blur text etc..Totusi ms de reply si o sa iti ascult sfatul si o sa evoluez.Am multe lucrari si mai bune si mai rele doar ca sunt si pentru alte comunitati ;) Nu fac mereu acelasi lucrari si bag la toate comunitatile ca altii..

• Love 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.