Sari la conținut

Recommended Posts

1. Cum te numești?:Iulian

2. Nume în joc (nickname):smecheruFB

3. Vârstă:14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):smecheruFB#1582

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Un membru foarte activ si care stie sa se descurce
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Bun cu playeri,Activ,Ascultator

7. De ce să te alegem pe tine?:Pentru ca sunt foarte activ si imi place sa ma joc pe acest server

8. Care este rolul principal al unui Helper?De a ajuta playeri
9. Pe ce secțiuni ești cel mai activ?:Skyblock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:da dar nu foarte grave
11. Ai citit regulamentul?:
:Am citit regulamentul cu atentie si voi fi gata de a fi Trial-Helper

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:ma cheama Iulian am 14ani sunt din Bucuresti imi place fotbalu si sunt foarte activ pe Play 

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment)::Ma calmez si dupa la cel care a injurat ii dau mute 20m dupa chem un operator sa ii de-a ban codatului  si dupa ii dau mute celui care a spamat chat-ul si dupa ii zic Operatorului de bug .

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Depinde ca ma intreaba daca ma intreaba ce host este  ii zic cu drag:KeKsHost , daca zice de consola ii zic ca nu stiu

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).).II dau unmute jucatorului si ii dau durata care trebuia de la inceput.
16. Comentarii adiționale:Multumesc !

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vă informăm că cererea dumneavoastră de grad a fost respinsă.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.