Sari la conținut

Recommended Posts

1. Cum te numești?:Iulian
2. Nume în joc (nickname):smecheruFB
3. Vârstă:13
4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):smecheruFB#1582
5. Gradul de donator pe care îl deții în acest moment:Ultra
6. De cand deții gradul?:5luni

7. Păstrezi accesele de donator?:Da
8. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Un player activ si care ajuta playeri este cu ochi dupa hackeri si are grija de chat
9. De ce să te alegem pe tine?:Sunt foarte activ pe Play ,sunt cu ochi pe hacker si ajut playeri
10. Ai citit toate regulamentele serverului?(Utilizare comenzi, Avertismente Staff, Regulament jucători)?: "Am citit cu atenție acest regulament, mă simt pregătit să intru în personalul Play, sunt de acord ca dacă abuzez sau greșesc să fiu sancționat. O să respect gradele superioare și mă voi subordona acestora."
11. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate se întâmplă în același moment):In primu rand ii dau mute celu-i care injura 15m sau 20m daca zice nume,dupa ii spun la player sa filmeze sau daca are dovada daca nu fac eu pvp cu cel codat si il filmez.Si ii spun player-ului sa imi arata bug-ul si filmez si ii arat unu-i Operator
12. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Ii spun ca nu detin acest lucru confidential
13. Alte comentarii:Sper sa fiu acceptat!

Editat de Valentin Andrei

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pro: activ pe skyblock .. grija de chat ..  comportament ok ! 

Avem nevoie de tine in staff ! 

Partajează acest post

Link spre post

Nu te cunosc (activitate/persoana), nu stiu daca parerea facuta de tine din reclamatii este una buna, dar te marcheaza si aceste lucruri.

Nu pot concepe un membru staff care da mute pentru "prost" in timp ce el trimite asemenea mesaje in privat.

Strict parerea mea.

:contra:

Editat de Xeothix

Partajează acest post

Link spre post

:pro: Esti activ si ajuti playerii si pari de treaba!

Partajează acest post

Link spre post

Vă informăm că cererea dumneavoastră de grad a fost respinsă.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.