Sari la conținut

Recommended Posts

1. Cum te numești?:Iulian

2. Nume în joc (nickname):smecheruFB

3. Vârstă:13

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):smecheruFB#1582

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?Un player activ si on mereu
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Atent,glumet cand e de gluma,ambitios

7. De ce să te alegem pe tine?:As aduce un membru staff si ajut playeri foarte mult si stau mult activ pe Play

8. Care este rolul principal al unui Helper?Sa ajute playeri
9. Pe ce secțiuni ești cel mai activ?:SkyBlock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:da,dar nu foarte grave
11. Ai citit regulamentul?:
"Am citit cu atenție acest regulament, mă simt pregătit să intru în personalul Play, sunt de acord ca dacă abuzez sau greșesc să fiu sancționat. O să respect gradele superioare și mă voi subordona acestora."

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:Ma cheama Iulian am 13 ani locuiesc in Bucuresti imi place fotbal si cel mai mult timp imi petrec pe Play

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):Ii dau mute celui care injura 15m 20m in caz de zice nume  dupa ii dau mute celu-i care spameaza 20m sau daca este de 9randuri mute o zi dupa ii spun la player sa imi dea discord-ul lui si sa imi arata dovada sau sa fac pvp cu tip-ul codat si sa filmez si dupa ii spun player-ului sa imi arata bug-ul filmez si ii arat unu-i Operator

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Ii spun ca nu detin acest lucru

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).In postura de player as chema un grad mai mare decat el ca helper as incerca sa-i explic greseala sa o indrepte
16. Comentarii adiționale:Sper sa primesc doar o sansa pls!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e a 4 cerere, cum ti-am mai zis, nu esti matur si nici nu prea le ai cu gramatica.
 :contra:

Editat de Razy

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.