Sari la conținut
zTudor69

Cerere Afiliere - ZeUs

Recommended Posts

1. Nick detinator(i): zTudor69 si MzRkIonut

2. Platforma pe care ruleaza server-ul: spigot-1.8.9

3. Numar sloturi: 100

4. O mica descriere a server-ului: Serverul este de SkyPvP,avand o mapa originala! Noi vrem sa oferim o atmosfera cat mai placuta playerilor si sa oferim un joc placut !

5. IP-ul server-ului: 188.40.250.58:25565

6. Versiunea de joc: 1.8.X

7. Firma hosting: KeKsHost.com

8. DNS dorit: ZeUs.Minecraft-Romania.Ro

9. Link GameTracker: https://minecraft-mp.com/server-s212520

10. ID Discord: TyNoZeT#3195

11. Comentarii aditionale: Acest server are scopul de a creea un PVP exceptional playerilor si de a-i distra.Vrem ca playerii nostrii sa se simta cat mai bine prin intermediul staff-ului! Noi ne dorim sa intram in cea mai buna comunitate din ROMANIA!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Skypvp gasesti pe toate serverele din comunitate.

Mapa este goale si nu are nimic diferit fata de un skypvp pe alt server.

Editat de GoldGhost

Partajează acest post

Link spre post

U1Kzzbb.png + celelalte crate-uri.

Nu inteleg ce jail e acela, dar ok.

De ce vindeti Admin si Moderator dar Helper nu?

Schimbati tema serverului, au trecut sarbatorile.

Nu vad nimic special, un server cu o sectiune basic pe care o gasesti oriunde.

Partajează acest post

Link spre post

Buna idee sa intrati pe serverul Lion, sa va inregistrati cu numele lui MEGA, numele meu, al lui Pychol, si desigur, why not, un cont numit FastVM. Congrats.

Pot sa va dau si dovezile.

Editat de andreivlk

Partajează acest post

Link spre post

Apropo am decis ca a fost cea mai proasta alegere sa facem cerere de Afiliere pe comunitatea ,,play" fiindca este cea mai de c***t comunitate cand vine vorba de drepturi si de a egala sansele playerilor,noi am atins scopul de 40 ON ,iar server Lion are 0 ON fara nici macar o sectiune ,care este corectitudinea care trebuia sa actioneze? Sa primim contra dintr-un motiv patetic ca ,,au trecut sarbatorile" si trebuie sa schimbam mapa? Eu stiu ca inca e iarna si nu raspund de raspunsurile retardate sau semi-retardate din partea unor plozi fara creier,sau pentru ca primim contra ca nu am tradus ,,possible wins" .. patetic,mai aveti de lucrat in partea principala  a raspunsurilor . Aici putem observa ca limba română pe care o detin cei de pe play este a unui copil de 7 ani,sunteti agramati,eu nu cunosc termenul ,,mapa este goale" Nu o sa mai facem niciodata pe comunitatea voastra care lasa de dorit si n-au habar sa voteze cu niste motive cat de cat plauzibile din punct de vedere real! Nu stiu daca exista un server din minecraft-romania care are 20 ON sau 40 ON cateva ore... aseara am fost 20 ON si acum o zi am fost 40 ON.. Nu cred ca aveti ce comenta fiindca pe play pe skypvp sunt 15-20 ON =))))) Slab

Editat de ViPer_
Lbj
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Respinsi, nesimtire mare, intra pe alte server cu numele administratorilor, vorbim urat, injuram ceilalti membri sv-staff ce au server in mc-ro, jigniti serverele.

Am intrat, nu am fost impresionat este un server ce se gaseste peste tot, nimic interesant. + Blacklist

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.