Sari la conținut

Recommended Posts

:pro: Scoteti-l pe Mihai din gradul de Operator . Favorizari peste favorizari , de cateva wipe-uri bune .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-acum nu inteleg ? Daca Mihai a iesit din factiune cand a vazut topicul , se schimba ceva ? A stat tot wipe-ul la ei in factiune , sa ma lase pe mine c-a filmat el non-stop , ca n-are argumente.

• Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Am vazut atatia oameni revoltati aici cat si pe server si nu ma pot abtine sa nu spun si eu ceva.

Toate persoanele de aici au venit sa voteze pentru inlaturarea acestu operator wanna be care face numai prostii. Se vad foarte clar abuzurile pe care el le-a produs cat si favorizarile pe care le face pentru persoanele apropiate lui, este de neconceput. Ares are dreptate, de fiecare data cand un membru staff voteaza contra pentru un tip care ii este prieten incepe sa il vaneze si sa se ia de el tot timpul.

Nu are argumente pentru acuzatiile care i-au fost aduse, filmari? Se pot edita, nu se considera un contra-argument la ce au adus ceilalti. E normal ca o sectiune intreaga sa se revolte contra respectivului? Unde mai este placerea jucatorilor cand operatorul intra pe sectiune cand tu dai dovada de o aroganta maxima ? Si felul in care te comporti cu jucatorii, dispretul pe care il arati nu poate da dovada decat de tupeu si aroganta maxima.

Nu poti trece asa pe langa atatea acuzatii, Mihai.

De wipe-ul trecut cu Shadow, acum cu Shadow V2 zis si Brothers, nu te-ai plictisit sa tot faci prostii pe sub nasul tuturor? Tampeniile tale au adus numai probleme pe server, si nu o spun eu, o spune un intreg server. Nu ai putut continua la nesfarsit cu arogantele pe care ti le tragi, ai implicat multa lume in rahaturile tale copilaresti si ai reusit sa distrugi o sectiune deoarece nu esti in stare sa iti dai seama de ce faci. Barfeai membrii staff si superiori care spuneai tu ca ''au abuzat'' si ca ''sunt prosti'', cel care a abuzat ai fost tu Mihai, si asa personaje ca tine nu au mai aparut de foarte mult timp, dar eh, ce sa stii tu, tu cereai pro la cererile prietenilor tai, ai adus foarte mult persoane toxice in staff care din fericire au fost inlaturate imediat multumita anumitor persoane care gandesc si isi dau seama cu ce fel de oameni au de a face. 

Sper sa bagi la cap si sa inveti din ce se intampla acum pentru ca o sectiune nu se intoarce impotriva ta pentru ca esti bun si rezonabil in ceea ce faci, tine minte.

Cum un operator care nu se poate exprima coerent si corect macar in proportie de 70% sa ofere incredere jucatorilor? 

image.png.3d63dd95e4ac9bdc9d7e1a4f36868d38.png

Daca vrei sa dai dovada de inteligenta, invata sa te exprimi corect.
Nu te mai chinuii cu acele cuvinte care clar nu apartin vocabularului tau.
    Daca ai de gand sa faci magarii, nu mai implica si pe altii, nu mai influenta oameni doar ca sa iti acopere urmele, nu iti mai dresa ''catelusii'' sa sara in apararea ta deoarece le faci numai rau, dar eh, tie nu iti pasa daca faci rau cuiva, doar sa iti iei tu meritele si laurii.

Editat de Alin_11
  • Îmi place 2
  • Ador 3

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.