Sari la conținut

Recommended Posts

Postat (editat)

1) Nume: George
                                                               2) Varsta: 11 fac 12
                                                          3) Nume in joc: Dazok
                                                4) De ce vrei sa devii builder?: Pentru caam vazut ca comunitatea noastra Bad are nevoie de Builderi
                                                   5) Numarul orelor jucate: o zi si 12 ore
                                                   6) Dovada orelor jucate: mai jos
                                                   7) Ai citit regulamentul?: bad2k19

8. Cata experienta ai?: 2 ani jumate
                                                          9) ID Discord: 
Cafeluta#9347

10) Cat de bine stapanesti WorldEdit si VoxelSniper?: Am lucrat in domeniul WorldEdit nu am folosit niciodata VoxelSniper

11) Pe ce te axezi mai mult? Structura, Terraforming sau Organic?: ma axez foarte mult pe Structura dar sunt bun si pe domeniul de Terraforming 
                                                      12) Facebook-ul tau: privat
                                                     13) Alte comentarii?: Sper sa primesc Builder-ul pentru a ajuta comunitatea. Si scuzati daca nu e ceva fain dar nu am avut timp sa construiesc

Untitled.png

Untitled.png

Editat de Dazok
Poze cu Build
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

Comunitatea noastra necesita Builderi 

Deci prin urmare iti dau pro

pro.png

Editat de HopelessBoii

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

contra.png.9dc6018969ccfa40eacd31b6c2a1d0cf.png

Trebuia sa pui niste poze cu constructiile tale.Stiu ca serverul nostru are nevoie de builderi dar avem nevoie de ceva profesionist.

Editat de Asprogm

Partajează acest post

Link spre post

contra.png.af2d0eac4a7189666a31d0ec9d4fa71d.png

Constructia este destul de frumusica dar tot nu arata ca esti foarte bun in a fi builder, daca mai vei pune o poza cu un build poate imi voi schimba parerea, pana atunci contra, srry.

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea făcută. Din păcate nu îndepliniți condițiile impuse de către administrația server-ului nostru, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.