Sari la conținut
JustCristy

[Afiliere] Pixel.Minecraft-Romania.Ro

Recommended Posts

Postat (editat)

1. Nick detinator(i): CristyTheBest,zF1Ne231,ITzMateiYT

2. Platforma pe care ruleaza server-ul:Server-ul Ruleaza pe bungeecord!

3. Numar sloturi:250

4. O mica descriere a server-ului:Server-ul este deschis de aproximativ 4-5 saptamani ! In acest moment avem in posesie de un pachet de host de la KeKsHost cu 3 sectiuni +Lobby acestea fiind Survival,SkyPvP si KitBattle! Dar Avem in plan sa facem un upgrade pe viitor!

5. IP-ul server-ului:78.47.81.245:25565

6. Versiunea de joc:1.8-1.12(dar o sa adaugam si 1.14)

7. Firma hosting:KeksHost S.R.L

8. DNS dorit: Pixel.Minecraft-Romania.Ro

9. Link GameTracker:https://www.gametracker.com/server_info/78.47.81.245:25565/

10. ID Discord: cHrissTyy#4496

11. Comentarii aditionale:Succes Tuturor care doresc sa isi deschida un server de minecraft si care vor sa se afilieze in comunitate! #respect!#mc-ro

Editat de JustCristy

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

Partajează acest post

Link spre post

Am rezolvat absolut tot din cele de mai sus! Si astept sa revedeti server-ul pentru a-i da o nota ! Apropo Faza din ultimul printscreen nu o pot rezolva deoarece este din plugin! Nu pot sa o traduc!

Partajează acest post

Link spre post

:contra:

Prea puține secțiuni. Lucruri netraduse. Nu e cu nimic mai special decât ce-avem până acum. Plus că nu sunt playeri pe server.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, hex_ a spus:

Prea puține secțiuni. Lucruri netraduse. Nu e cu nimic mai special decât ce-avem până acum. Plus că nu sunt playeri pe server.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Am si eu o intrebare pentru voi Astia care dati contra pentru ca nu sunt playeri pe server! Pe celalalt server din comunitate inafara de play este vre-un player on? Spuneti-mi si mie si mai ales vreau sa imi aratati o dovada a pluginului netradus! O seara frumoasa! Am scris si mai sus Server-ul este la inceput si daca vom primii sustinere vom face upgrade la mai multe sectiuni!

Editat de JustCristy

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.