Sari la conținut
SasukeUchihah

Reclamație AlexandruSAN

Recommended Posts

1) Nick-ul tău: SasukeUchihah

2) Nick-ul celui reclamat: AlexandruSAN

3) Staff/Donator: Staff

4) Motivul pentru care il reclami: Favorizari, respectivul a gresit si nu i da warn ?

5) Dovada 

6) Alte comentarii: Zice ca fac post hunt ?, dar eu am facut o reclamatie si a zis ca am luat unmute si nu am luat, nici dovada nu are si el favorizeaza, doar pentru ca sunt prieteni, ce operator incapabil e asta, nu si merita functia, v-as ruga sa raspunda un manager aici.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca raspunde un manager sau daca raspund eu acelasi raspuns o sa dea , nu favorizez pe nimeni doar ca ai primit unmute atunci , nu mai vana staff-ul pentru ca degeaba o faci , staff-ul poate confirma cat de cancer esti , inclusiv playerii spun asta .

Partajează acest post

Link spre post

Poate ca sunt, dar da-mi te rog dovada ca eu am primit unmute. Stii ca fara dovada nu se actioneaza, nu ? Sanctioneaza si tu corect. Nu degeaba esti Operator.

Si nu, nu am primit unmute, arata mi mie dovada ca am primit unmute si eu fac ce vrei tu. Acum imi sterg MC-U si ma las de el. Voi mai face inca o reclamatie la adresa lui afmv pe acelasi motiv, iar tu sau el vii cu o dovada ca eu am primit unmute. Daca crezi ca o fac pentru Post-Hunt fac de pe alt cont de forum , nu e problema.

Editat de SasukeUchihah

Partajează acest post

Link spre post

Trimite o poza mai clara, ai aceasta poza nu se vede nimic ca si cum am primit unmute, am primit doar ban. Si cand am primit ban a fost a doua zi dupa ce am luat ban pe ip , si mi-am schimbat ip-ul si cand am intrat mai aveam mute 6 ore :) 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum