Sari la conținut
MrHero

Întrebări şi răspunsuri legate de forum

Recommended Posts

Hello, da Helperul mai modereaza si sectiunea "Diverse" , si moderatorul se ocupa de toate sectiuniile forum-ului mai putin la servere si la Gfx

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a dat cineva o casă și avea mai multe protecții de diamant  a scos câteva dar au mai rămas multe!  Iar acel player s-a lăsat de jucat (a dat și ITM la spawner și eu am câștigat casa) .  Ce ar trebui să fac ca să am control complet asupra casei  și a fermelor?  Ma poate ajuta un admin sau ceva de genu? 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 minut, BlackAngels56 a spus:

Mi-a dat cineva o casă și avea mai multe protecții de diamant  a scos câteva dar au mai rămas multe!  Iar acel player s-a lăsat de jucat (a dat și ITM la spawner și eu am câștigat casa) .  Ce ar trebui să fac ca să am control complet asupra casei  și a fermelor?  Ma poate ajuta un admin sau ceva de genu? 

Salut @BlackAngels56. Aici se pun intrebari legate de forum. Dar poti intreba un admin al serverului sau poti posta aici https://minecraft-romania.ro/forum/index.php?/forum/15-playminecraft-romaniaro/

Partajează acest post

Link spre post

Bună seara, membrii staff.

Sunt xwk, și vă depun o întrebare la care, sper că nu se va răspunde în batjocură.

• Întrebarea mea este: 

- Când se vor redeschide cereriile pentru a obține grad legitim. În plus, am dreptul la testare pentru gradul legitim?

Vă mulțumesc!

Cu stimă, xwk!

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, xwk a spus:

Bună seara, membrii staff.

Sunt xwk, și vă depun o întrebare la care, sper că nu se va răspunde în batjocură.

• Întrebarea mea este: 

- Când se vor redeschide cereriile pentru a obține grad legitim. În plus, am dreptul la testare pentru gradul legitim?

Vă mulțumesc!

Cu stimă, xwk!

Momentan nu am fost anuntati cand se vor deschide cererile, cand o sa se deschida o sa se anute peste tot.

Da, toti au dreptul sa ia grad prin testare, depinde ce vot-uri primesti de la staff si cum te comporti.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum