Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Reclamatie Agamer1_
Subiect blocat
alin115 Membru
22 mesaje
11 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:alin115

2. Nickname-ul celui reclamat:Agamer1_

3. Secțiunea pe care a abuzat:factions

4. Motivul pentru care îl reclami:warn acordat incorect

5. Dovada:https://imgur.com/SkUNrKm

6. Comentarii adiționale:

Îmi vine uneori să-mi fac o casă în pământ Să nu mai ies din ea Decât să-mi iau țigări și-atât Și-o sticlă de coniac Să vărs pe jos puțin din ea Și-apoi s-o torn pe gât Să beau in amintirea ta Degeaba am palat Mai bine dorm într-un hotel Că înnebunesc de dor Că nu te văd când intru in el Mai bine aveam bordei Și un pat de fier mai ruginit Oricum in lipsa ta Nu mă mai bucură nimic Accept și nu mi-e teamă , teamă , teamă Dacă mor Mi-e teamă să trăiesc și să privesc spre viitor Stau pe pământ că nu vrea Doamne , Doamne să mă ia Dar nu mai valorez nimic fără iubirea ta Și mă usuc încet , încеt Jumate om , jumate schelеt Naa... haa....na..... Îmi vine uneori să-mi fac o casă în pământ Să nu mai ies din ea Decât să-mi iau țigări și-atât Și-o sticlă de coniac Să vărs pe jos puțin din ea Și-apoi s-o torn pe gât Să beau in amintirea ta Degeaba dorm in pat sub așternuturi de cașmir Că simt că mă sufoc in lipsa ta Abia respir Între cer și pământ Oricâte doruri ai avea Nu știi ce înseamnă dor Până nu pierzi pe cineva Nivel cu nivel Zi după zi Cenușa le-aș face , le-aș sparge Le-aș vinde la preț de nimic Oricum n-au valoare Și sens fără tine Aveau mai demult Acum sunt ruine Naa...haa...naa.... You might also like Îmi vine uneori să-mi fac o casă în pământ Să nu mai ies din ea Decât să-mi iau țigări și-atât Și-o sticlă de coniac Să vărs pe jos puțin din ea Și-apoi s-o torn pe gât Să beau in amintirea ta Degeaba am palat Mai bine dorm într-un hotel Că înnebunesc de dor Că nu te văd când intru in el Mai bine aveam bordei Și un pat de fier mai ruginit Oricum in lipsa ta Nu mă mai bucură nimic Accept și nu mi-e teamă , teamă , teamă Dacă mor Mi-e teamă să trăiesc și să privesc spre viitor Stau pe pământ că nu vrea Doamne , Doamne să mă ia Dar nu mai valorez nimic fără iubirea ta



Ultima editare: Acum un an x 1
Agamer1 Admin Staff Membru
8 mesaje
1 subiecte
Nume : Agamer1_
Vechime: 2020-2023
Ocupații: Informatica
Badges: 0
Acum un an

Dovada warn: https://imgur.com/a/4WGPrjm



alin115 Membru
22 mesaje
11 subiecte
Badges: 1
Acum un an

omule nici nu ai poza cu dovada pt ce mi-ai dat warn xDD ai luat poza pusa de mine ca sa raspunzi la reclamatie

 



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum un an

Acceptat



Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023