Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins unban
Subiect blocat
oldmixy4_ Membru
3 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1) Nickname-ul tau: oldmixy4_

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: KingBigge

3) Motivul pentru care ai fost banat: Hack =]]

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): https://i.imgur.com/Jb1DL2L.png

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Deoarce n-am avut hack si nu mi place sa iau ban abuziv si in pc e gol n-am nici macar auto sau hackuri, si mi sar parea corect sa iau unban pt ca am fost legit, si nu mi a zis numele pe chat sau ceva sa i raspund si fix cand am luat ban eu scriam pe f c f....

6) Comentarii adiționale: idk vreau unban ban abuziv ( si control daca s-ar putea sa iau unban )



Ultima editare: Acum un an
KingBiggee Donator Membru
16 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 18
Vechime: 4 ani pe play
Ocupații: Scoala
Badges: 0
Acum un an

Salut, uite aici dovada pentru ban https://youtu.be/EvRAyK7wnrA



x 1

------------Titan---------------

 

oldmixy4_ Membru
3 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Stiu ca am pe langa si am facut din adins ca am stiu ca mi ai dat rotate ca na nu era posibil dar nici chiar asa  sa imi dai ban cand sunt legit ( si plus nu eram cu auto daca te uiti la 0:14 sau 13 a aparut cand mi am miscat capu da? si poti sa ma controlezi ca n-am auto ) si eram pe svu de dis la NGU si a zis un membru sa dau click uri la blaze uri asa ca se spauneaza mai multi dovada il am pe el ( si 1 control este foarte posibil da?=)) nu ma supar gen ca sunt legit no hacking) Poti sa il intrebi pe danny fvck si sa vezi ca el a zis sa dau cand e rotate ca cica e de la sv si se da restart si daca te misti si nu dai click uri iei ban 0_0 ( eu nu stiu bine maincraft dar na)

 

 



Ultima editare: Acum un an
rares1603 Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
185 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Cererea dvs. de unban a fost RESPINSA