Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat reclamatie qabitz (factions)
Subiect blocat
iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. Nickname-ul tău: iaupastile

2. Nickname-ul celui reclamat: qabitz 

3. Secțiunea pe care a abuzat: factions 

4. Motivul pentru care îl reclami: 1. mi-a dat link de la anydesk care era ciudat si probabil vroia sa imi instaleze ceva. 2. m-a luat la control dupa 5 min care am intrat pe server si nici nu am dat la sugar decat 2min. 3. a vrut sa pun eu codul lui anydesk spunand ca e metoda noua ( ceea ce e fals si probabil incerca sa  faca ceva, + ca mi-am luat control de multe ori si stiu cum merge controlul ) 

5. Dovada: https://cdn.discordapp.com/attachments/1083157780220883015/1083460703156981881/image.png 

6. Comentarii adiționale: te rog rezolvati, ca ne-a luat la control pe cativa fara motiv, special dand link de asta etc

 



Ultima editare: Acum un an
qabitz Membru
48 mesaje
0 subiecte
Nume : Gabi
Vârstă: 17
Badges: 0
Acum un an

1. ala e linku pe care tre sa ti l dau
2. dadeai ciudat
3. trebuie sa ma inviti pe pc ul tau sa intru  apasant pe butonul asta si acolo bagi codul meu

https://youtu.be/_fKttZolq0Q



x 1
qabitz Membru
48 mesaje
0 subiecte
Nume : Gabi
Vârstă: 17
Badges: 0
Acum un an

1. ala e linku pe care tre sa ti l dau
2. dadeai ciudat
3. trebuie sa ma inviti pe pc ul tau sa intru  apasant pe butonul INVITE si acolo bagi codul meu

https://youtu.be/_fKttZolq0Q



Ultima editare: Acum un an x 1
iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

frate mi-am luat control de multe ori si stiu cum se da controlul. tu trebuie sa imi pui codul anydesk, de ce crezi ca te cheama anydesk sa ii pui tu codul la ala care te intreaba de cod?

 



iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

si nu dadeam ciudat, tu vezi ca ma opresc in clip special ca vorbeam  pe discord si faceam alte lucruri in acelasi timp, daca dadeam ciudat asta insemna sa stau afk si sa farmez, tu stii ce inseamna hack copile?

 



iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. solartweaks este folosit ca sa ai cosmetice free pe lunar sau sa poti juca cu cont non premium pe lunar, asa ca nu e cheat.
2. asa farmez eu si nu e ciudat sa dai asa.
3. eu nu am refuzat nimic, tu trebuie sa imi pui codul meu anydesk ca sa intrii la mine in pc sa imi dai control. 
4. tu imi spunea-i sa iti bag codul tau anydesk ceea ce era rezultat ca sa intru la tine in pc , si nu stiu de ce vroiai asta, ca staff trebuia sa stii ca trebuie sa bagi codul meu anydesk.
4. de ce nu dai cu sunet ca sa se auda conversatia , deoarece eu nu am refuzat controlul, iti tot explicam ca tu trebuie sa te conectezi la mine in pc dar tu tot spunea-i ca nuuu , ca eu trebuie sa iti bag codul ca e metoda noua.
5. uitate aici ca iti arata cum sa folosesti anydesk daca nu stii cum , ca esti staff. https://www.youtube.com/watch?v=Fgty2g9qjbM&t=29s , se spune clar ca daca vrei cineva sa te ajute cu ceva la pcu tau ( in cazul nostru sa imi dai control ) eu trebuie sa copii codul anydesk si sa ti-l dau tie, care tu apoi sa pui codul meu anydesk la tine , iar eu sa accept conectarea , care ca rezultat iese ca tu mi-ai intrat in pc si poti sa ma controlezi.

 



iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Asteptam raspunsul la un operator sau ceva, si daca is corect ar trebui sa primesc si unban.



iaupastile Membru
8 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Si poti sa vezi clar chiar fara audio la videoclip ca nu am dat refuz deoarece eu ti-am dat codul meu anydesk



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum un an

Acceptat



Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023