Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Unban IRap3dYourSoul (Acceptat)
Subiect blocat
IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1) Nickname-ul tau: IRap3dYourSoul

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:_DarkShadow_

3) Motivul pentru care ai fost banat:Hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): https://imgur.com/a/93J0xka

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: pentru ca nu stiu de ce am luat ban

6) Comentarii adiționale:  pentru ca nu stiu de ce am luat ban eram in baza cu prietenu meu si am testat de ce nu se ia dmg cu toporul si cu sabia se ia eu nu am facut nimic stateam pe loc ori cum sunt multe buguri pe sv si nu este corect sa iau ban pe anumite buguri de la server si nici macar sa nu stiu motivul iar adminu nu mi-a cerut nici macar team viewer sa vada daca am ceva ma trezesc direct cu ban si nu stiu motivul doar ,,hack,, adica nu este concludent nimic momentan pentru mine si daca am luat ban din cauza la ceva bug ca exista multe buguri pe server .



Ultima editare: Acum un an
IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

A testat acum un prieten de pe servar si un bug este daca ai thorns pe armura si da in tine nu iei knockback si mai este un bug in combat dupa ce se termina timpul si esti aproape de bariera de sticla asta nu dispare intotdeauna multe buguri nice.



IRap3dYourSoul Membru
19 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Salutare as dori sa primesc unban deoarece dupa cum spune si regulamentul daca dupa 24 de ore de la postare nu raspunde adminul si vine cu dovada se da unban  ,,în momentul în care ați formulat o cerere validă, cel care v-a banat are la dispoziție 24 de ore să prezinte o dovadă concretă. Dacă acesta aduce o dovadă neclară sau nu se încadreaza în intervalul de timp menționat, atunci veți primi unban.,,

Multumesc anticipat.

 



x_CipriPlays_Ro Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
50 mesaje
7 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Acceptat