Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere Unban Sorin222 [Respins]
Subiect blocat
Sorin222 Membru
3 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1) Nickname-ul tau: Sorin222

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: _DarkShadow_

3) Motivul pentru care ai fost banat: Bug Abuse -5 zile

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Ca să ma pot juca că e fain serveru

6) Comentarii adiționale: Deci, astăzi fiind data de 04.22.23 la ora 14.15 m-a sunat curieru, deoarece am comandat de la Tazz de mâncare (menționez, am dovada cu comanda și că am primit comanda) și am uitat că dacă ieși din pvp adica war primești ban (nu am știut că se numește bug abuse ceia ce am făcut eu), fapta mi-o asum, dar aș dorii să primesc unban că nu am avut cum să las curieruu să mă aștepe înă 30 de minute când s-a terminat pvp, eu nu am știut că durează așa de mult pvp, am crezut că durează vreo 10 de minute max, fiind prima dată când intru în pvp, am si dovadă că m-a sunat curieru. Sper să primesc unban. 

Dovezi...   pot să  trimit pozele în privat? Că totuși este ceva confidențial  
Discord ..Sorin1_Officiall#9393



Ultima editare: Acum un an
Sorin222 Membru
3 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

image.png



MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Ai la dispozitie 24h sa pui o poza f3 incercand sa intri pe o sectiune la subpunctul 4 sau cererea o sa fie automat RESPINSA



Ultima editare: Acum un an x 1
Sorin222 Membru
3 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Gata.

 



MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Cererea dvs. de unban a fost RESPINSA