Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamație croakadani (verdict)
Subiect blocat
7_Antonio_7 Membru
10 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău: 7_Antonio_7

2. Nickname-ul celui reclamat: croakadani

3. Secțiunea pe care a abuzat: mut

4. Motivul pentru care îl reclami: pentru ca mi-a dat mut permanent

5. Dovada(FullScreen):https://imgur.com/niGjl4B

6. Comentarii adiționale: ..........



Ultima editare: Acum 11 luni
croakadani Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
1 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Buna !! Imi cer scuze pentru deranj si salut domnul 7_Antonio_7

In primu rand vreau sa imi scer scuze pentru greselile mele gramaticale pentru ca nu sunt roman si sunt greek si vreau sa va zic cum era treaba !! am intrat frumos pe server ! si eu vroiam sa mai lucrez la o ferma pe mobi etc etc si am terminat-o si vroiam sa setes un pwarp la ea ei bine eu nu stiam comanda si am intrebat politicos pe chat daca stie cineva cum sa imi setez pwarp ei bine un baiat de acolo heacher mi-a zis ca cica /pw set nume va mere ei bine nu a mers si dupa am intrebat din nou ca comanda nu mere si dupa baieti antonio cat si prietenul lui ! a inceput sa ma ia la misto si sa mi-a zis ca sa apas ctrl + f4 si enter si o pot rezolva si dupa eu ce am zis ca nu e frumos sa ma ia la misto atata timp cat eu le-am intrebat ceva politicos si nu am vorbit urat ei bine si dupa acea prietenu lui haacher imi zice ca daca vreau sa imi dea un kit si dupa am zis hai sa vad ce kit si mi-a zis ca are niste kit-uri de oricare si sa aleg am zis ca  [ ucigas ] si dupa sare prietenu lui si cica ca vrea el ii da lui kitu si zic imi mai dai kitu si antonio zice iti mai da o mu** ei bine eu vazui ca a vorbit vulgar si am vrut sa sactionez cu /mute 15m si reason ei bine eu stiam ca mere cu /mute 15m si motivu si sa da permanet fara sa vreau a fost o greasala dar gresala lui a fost ca a injurat si ma si luat la misto atata timp cat eu nu am avut o intentie de cearta sau intentie de un comportament anumit aici e si dovada 
 https://imgur.com/a/Le9UX1F
recunosc ca am facut gresala cu mute dar sa stiti ca am citit regulamentu doar ca credeam ca /mute 15m merge ca pe alte servere asa stiam asa ca na !! a si dupa au inceput sa ma ia cu cati ani ai !! si eu zic ba am 20 si cica poate ca cu 10 ani mai jos eu nu ma supar pentru asta sincer dar atata timp cat donezi pe acea comunitate si ai un grad sa zicem ar trebui sa ai si tu un comportament ca luma si sa respecti oameni atata timp cat nu are nimic cu tine asta e valabil si in realitate sincer daca te comporti ca lumea o sa ai loc de buna oriunde te-ai duce dar daca te comporti aiurea cu toata lumea si etc nu iasa bine nu zic acuma ca omu respect ca nu respecta ca poate in realitate e alt cumva dar atata timp cat esti pe un joc si vezi sa te joci si sunt si copii pe un server nu e frumos cu un coportament de genu daca era un copil in locul meu sincer poate se simtea naspa in situatia asta !! Va multumesc pentru timpu Acordat ! 



Ultima editare: Acum un an
Black_Santa Membru
19 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

dic romane ce scrie zana mea

 



Black_Santa Membru
19 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

RESPINS! 

 



Puk3p Admin Donator Membru
242 mesaje
0 subiecte
Nume : George
Vârstă: 19
Vechime: 3 ani
Ocupații: Să dorm
Badges: 0
Acum 11 luni

Respins



Manager
Discord: 
Call Me George#0001