Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie bujjita123
Subiect blocat
cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

1. Nickname-ul tău: gmvijai

2. Nickname-ul celui reclamat: bujjita

3. Secțiunea pe care a abuzat: factions

4. Motivul pentru care îl reclami: hack 

5. Dovada: https://youtu.be/tCp5htHmxfE

6. Comentarii adiționale: Dupa cum stiti, am facut o cerere unban pentru jucatorul El_Chompo pentru a primi unban fiind un bug vizual din vina speed-ul si fov-ului 90. Dar a fost respinsa, asa ca doresc sa-l reclam pe bujjita pentru filmarea asta obraznica unde se vede clar ca ma loveste de la mai mult de 3 blocuri, astept remove-ul <3


Multumesc anticipat. <3



Ultima editare: Acum 10 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut! Cum ai zis si la cererea de unban acei membri din staff/Ur team s au uitat atent pe filmarea ta si daca le parea ceva ciudat ma sancționau si nu lovesc de la mai mult de 3 blocuri o sa ti dau dovada maine cand sunt acasa si inca odata membrii Ur team au analizat si dovada ta si daca vedeau ceva ma sancționau ( plus ca ai lag pe filmare si daia se vede ca ti am dat hitul respectiv ca ai lag si pe joc si nu pot sa mi dau seama daca am ceva ca este foarte mare lag)

Stop hunting!!!



Ultima editare: Acum 10 luni

UR/Team

Supervizor (global)

bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

A scuze am uitat sa zic ceva daca pui filmarea pune o pe toata ca si in cererea lu el chompo si in al doilea rand daca te uitam atent (viteza 0.25)  se vede ca nu dau cu niciun hack si dau hitul respectiv de la distanta maxima si plus vreau sa vad cand aveai fov ul pe 90



UR/Team

Supervizor (global)

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

Nu este niciun hunting, bujjita, eu doar am dat o dovada in care se vede clar ca un membru staff da hit uri ciudate de la 5 blocuri. Dar daca el_chompo a fost banat pentru hit urile alea ciudate cum le dai si tu, vei fi si tu sanctionat. Si de ce te-ai panicat asa tare de mi-ai scris 2 raspunsuri?Inca ceva, vezi ca ai ratat cateva virgule si ai cateva greseli, dar nu conteaza asta, eu vreau sa fi sanctionat pe dovada pe care ti-am pus-o.

O seara faina iti doresc si sper sa se ia o decizie corecta, la fel ca la cererea unban a lui El_Chompo. <3



Ultima editare: Acum 10 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut! pe dovada mea te auzi cand zici mai multe cuvinte dar asta nu conteaza ca o sa analizeze mebri UR/team si filmarea incepe cu tine de la minutul 6:00 si se vede ca dai la fel ca mine si ca El Chompo si se vede ca dau frumos de la 3 blocuri hitul si nu de la 5 cum zici tu dar mna. Minutul 8:01- 8:10 se vede cum dai la fel ca mine si prietenul tau,  dar asta vor vedea membri Ur/team https://youtu.be/0deahXu9Oso



UR/Team

Supervizor (global)

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

Bun bujjita, daca El_Chompo ramane cu ban pentru hiturile alea eu sunt de acord sa primesc ban si tu remove. Pentru ca toti 3 dam la fel,nu?Cand am zis ca e de la fov si speed m-ai contrazis pe reclamatia lui el_chompo, dar acum cand ti-am facut reclamatie brusc ti-ai schimbat parerea pentru ca iti e frica de remove.

Si ce demonstrezi cu filmarea asta?Ca tu ai filmare din primul duel, daca te uiti pe filmarea mea se vad cele 4-5 blocuri.

Multumesc anticipat. <3



Ultima editare: Acum 10 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut eu pot sa zic ca n am niciun hack dar tu acum te aperi ca nu mai ai nmk de zis si eu multumesc!!! si daca e in orice caz cum zici si tu este un bug vizual dar ok asta vor vedea memri Ur/team



Ultima editare: Acum 10 luni

UR/Team

Supervizor (global)

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

Ma apar?Bujjita pune si tu cuvintele in ordine, si hai sa analizam putin cererea unban si aceasta reclamatie, in cerere unban ai zis ca nu are treaba speed ul cu hit-urile cand l-ai banat pe el_chompo, aici de ce are?!?!?Nu incerc sa-mi iau apararea, tocmai am zis ca daca el_chompo nu primeste unban pe acele hit uri atunci vom fi si noi doi sanctionati la fel ca el, eu cu ban tu cu remove, si asa nu castiga niciunul dintre noi. Tu te incurci in argumente si in propriile cuvinte, intelegi?Cand e vorba de tine e bug vizual, cand e vorba de el chompo ce treaba are speed ul?Hai ma bujjita, eu zic sa lasam favorizarile si hunt-ul dat de tine team-ului meu, deoarece in 2 zile mi-ai banat 5 membrii din team, pe andrei chiar pe 2-3 conturi, deci te rog sa termini cu acest hunt team-ului meu si sa-ti asumi anumite lucruri sau vom face si noi hunt, pana la urma asa e corect,nu?Iti raspund cu aceiasi moneda. Astept remove-ul la tine pt hack si banul pentru mine, deoarece toti 3 am dat la fel, asta in caz ca nu primeste unban El_Chompo.

Te salut! 



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

OK o lungim prea mult eu cu acesta cerere unban o sa vada membri Ur/team ca toti am dat la fel se va analiza totul si poate chiar este un bug vizual precum zici tu si El_chompo va primii unban iar Ur/team va analizeze dovezile noastre. Multumesc, salut 

ps: nu ti am dat hunt si nici nu o sa ti dau pt ca nu am dc!



UR/Team

Supervizor (global)

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

Brusc te-ai oprit din a-mi intoarce replicile?Nu ai argumente in aceasta conversatie?
Cum nu imi dai hunt daca acelasi moderator imi baneaza doar mie membrii din factiune?Suntem singuri pe sv?Doar ai mei primesc ban, si doar de la tine, daca mai dadeau alti membrii staff mai ziceam, dar bujjita123 sa-mi baneze 5 membrii in nici 2 zile, despre ce vorbim?Si nu o mai da la intors cu bugul vizual, cand am pus filmarea cu tine pentru hack ai zis ca e bug vizual, cand am pus cu el_chompo ai zis ca ce treaba are speed-ul. Daca la el nu are nicio treaba, nici la noi nu are si asa vom fi sanctionati toti 3, imi asum un ban, iar tu iti asumi remove-ul pentru hack.

Ca de frica sa nu-ti iei evidenta pentru cerere unban acceptata ai facut in asa fel incat sa fie in favoarea ta si ziceai ca ce treaba are speed-ul,  acum sa nu primesti remove o intorci in favoarea ta si zici ca e de la speed...De ce esti asa schimbator, bujjita?Abia astept sa vad verdictul la aceasta reclamatie!



Va love



Ultima editare: Acum 10 luni