Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Reclamatie bujjita123
Subiect blocat
AlexulTitanul Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

1. Nickname-ul tău: Alexul

2. Nickname-ul celui reclamat: bujjita123

3. Secțiunea pe care a abuzat: Survival

4. Motivul pentru care îl reclami: Abuz de grad prin comanda /freeze

5. Dovada: https://imgur.com/IRYRQCv

https://imgur.com/gZSmEKI

6. Comentarii adiționale: As dori sa fac cateva precizari pentru a intelege situatia. Azi, 25.05.2023 in jurul orei 14:20, m-am trezit cu jucatorul bujjita123, cu functia de moderator, langa mine din senin. Acesta a aparut dezactivand functia /vanish dupa minute bune in care se afla acolo si adunase orice dovada pe care si-o dorea. Dupa spusele lui a venit pentru a bana un player care facea "camp". In clipa in care l-am vazut, l-am atacat cu sabia in mod violent si regulamentar, moment in care respectivul a folosit in mod abuziv functia /freeze Alexul pentru a ma ingheta fara sa mai fiu in stare sa-l agresez cu sabia. Asta da dovada clara de abuz de putere din partea unui membru din staff pentru a scapa dintr-o situatie de player vs player. Am atasat dovezile de care am dispus. Va rog sa tratati aceasta situatie cu maxima seriozitate si sa sanctionati acest membru al staff-ului care abuzeaza de atributiile sale. De asemenea, puteti verifica si voi log-urile serverului pentru a descoperi ca ceea ce am relatat este adevarat.

P.S. - In conditiile in care moderatorul se afla in acea zona de mai mult timp cu /vanish, timp in care a strans suficiente dovezi, consider ca nu era nevoie sa dezactiveze comanda doar pentru a  bana un jucator care facea "camp". Iar in momentul in care a dezactivat "vanish"-ul, moderatorul trebuie sa isi asume riscul ca poate fi atacat de alti jucatori si nu are voie sa abuzeze de comenzi pentru a scapa de lupta. 



Ultima editare: Acum 10 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut am iesit de pe Vanish ca sa i zic lu ionutishete ce a facut si dc il banez si tu ai inceput sa dai in mine fara niciun motiv am si pe filmare aces moment cand ai inceput sa dai in mine 

PS- nu am acces la /god si nu te am rugat sa incetezi o sa pun aici dovada 



UR/Team

Supervizor (global)

AlexulTitanul Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Salut, te rog sa pui filmarea de cand ai ajuns acolo pana in momentul cand mi-ai dat freeze.



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

 Salut! vezi tu cand am ajuns acolo ca am editat filmarea https://clipchamp.com/watch/ZbbjnbscHQX uite si linkul si in al doilea rand se vede cand am zis de mai multe ori sa te opresti.

 



UR/Team

Supervizor (global)

AlexulTitanul Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Salut, nu aveai de ce sa iesi de pe /vanish in conditiile in care il puteai bana oricum. Iar din moment ce ai scos vanish e clar ca poti sa fii atacat si nu poti da freeze cand vrei tu.



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut! daca te am rugat sa nu mai dai trebuia sa te opresti am iesit dupa v sa l anunt ca l banez si trebuaia sa i dau vulcan frezee ca nu am voie sa dau ban in combat, multumesc!



UR/Team

Supervizor (global)

AlexulTitanul Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Salut! Nu era nevoie sa iesi de pe /v ca sa il anunti ca il banezi. 



redaroro Admin Membru
32 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Reclamatia dvs. a fost 
ACCEPTATA