Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Unban Hack [Respins]
Subiect blocat
TytyRo Membru
4 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

1) Nickname-ul tau:TytyRo

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:sincer sa fiu nu m-am uitat cine e, l-am inchis iar acum nu-mi mai scrie numele

3) Motivul pentru care ai fost banat:Hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):Imi spune ca nu suporta formatul... daca se poate pe lta cale. In am pe desktop

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?:Nu neaparat cred ca AR TREBUI sa primesc unban. Am folosit hack. Sau ce o fi (autoclick-ul). Eu sunt de mai bine de o luna pe sv. De vreo 2 saptmani dau iteme in stanga si in dreapa la orice jucator nou. Nu am atacat pe nimeni, pur si simplu intram sa ma relaxez, sa-i ajut pe altii si sa ma simt bine(apropos, imi place sa construiesc, se si poate vedea ce am facut pe sv) Am reusit si eu sa-mi fac un set de armuri, dupa aproape o luna. Acum 3 mile, am fost pradat de catre cineva. Azi, un player avea nevoie de iteme, si- l-am chemat in baza sa-i dau. Dupa cateva minute a aparut "mortecais", (stiu ca nu e corect) dar ceva de genul se numea. Am reusit sa ies din casa si l-am intrebat de ce tot vine sa ma omoare. Am luat mute 15 min, m-a omorat, mi-a luat amarata de armura pe care mi-am refacut-o azi, si mi-a distrus si din casa. El, a mai venit acum cateva zile cu team-ul lui peste mine, doar ca atunci am reusit sa ies si sa fug de ei. Ce sa fi facut, m-am pus iar pe farmat, nervos fiind. Azi, vorbeau unii pe sv de autoclick, cum ca pe ei ii scoate. de o saptamana m-am pus si eu pe farmat la ferma mea de xp, iar dupa mii de click-uri si multe dureri de mana, I-am intrebat daca ii lasa anti-cheat-ul cu el (presupunand ca este) si au zis doar ca ii scoate cand au 4 inimi si atat. Asa ca azi, l-am downloadat si eu, convins fiindca nu este hack. Am plecat de acasa, bucuros ca insfarsit pot farma afk (sepoate farma afk fiind??),iar cand m-am intors....BOOOM  BAN    HACK.... Acum, nu zic ca ar trebui sa primesc unbatn, pur si simplu, e la alegerea moderatorilor. Dar, doar intrati pe sv si intrebati de mn, o sa primiti cateva cuvinte de lauda....Am incercat sa-mi fac o atmosfera prietenoasa cu cei de pe sv, doar ca unii, precum adminul de mai devreme care mi-a dat mute, doar pentru ca l-am intrebat de ce tot vine la mine in baza si incearca sa ma omoare, m-a taxat. eram frustrat... ca si acum   Seara faina

6) Comentarii adiționale: 



Ultima editare: Acum 11 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Daca nu ne dai un nume nu avem de unde sa stim cine te a banat 



x 1

UR/Team

Supervizor (global)

TytyRo Membru
4 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

Daca puteti verifica, o sa vedeti ca am vreo 10 dead-uri si 0 kill-uri. In conditiile in care am unul dintre cele mai mari palate de pe mapa. Asta spune tot de cat de hack-uit  am fost..



TytyRo Membru
4 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

cum pot fl cine m- banat?

 



TytyRo Membru
4 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

Z_3hn este adminul care mi-a dat ban. imi scria, dar nu sh face mai mult decat sa construiesc :P



_L0rd_Hack3r_ Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
122 mesaje
7 subiecte
Nume : Lorand
Vârstă: 16
Vechime: 2018-2019
Ocupații: Mai nimic=D
Badges: 1
Acum 11 luni

Ai timp 24h sa pui o poza cu f3 on cand incerci sa te conectezi pe o sectiune sau cererea dvs o sa fie automat RESPINSA



HelperJr23.12.2022<------
Moderator-->05.23.2023<---
Supervizorr
-->11.04.2023<---








_L0rd_Hack3r_ Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
122 mesaje
7 subiecte
Nume : Lorand
Vârstă: 16
Vechime: 2018-2019
Ocupații: Mai nimic=D
Badges: 1
Acum 11 luni

Cererea dvs de unban a fost RESPINSA



HelperJr23.12.2022<------
Moderator-->05.23.2023<---
Supervizorr
-->11.04.2023<---