Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins JustCrix56
Subiect blocat
mihaipagu Membru
19 mesaje
5 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

1. Nickname-ul tău: mihaipagu

2. Nickname-ul celui reclamat: JustCrix56

3. Secțiunea pe care a abuzat: Survival

4. Motivul pentru care îl reclami: mi a dat mie ban pentru bug perla si celui cu care ma bateam nu i a dat

5. Dovada: image.png

6. Comentarii adiționale: ce m ai ai de zis la asta ca e de pe filmarea ta JustCrix56? si pe langa asta am m ai intrebat un supervizor daca asta e bug perla si a zis da asa ca ns de ai avea de comentat in privinta asta



Ultima editare: Acum 11 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Daca vezi bine pe filmare am intrebat pe ac ca daca e bug perla si domnul darkahadow a zis ca nu e daca el e admin si precum a zis si zandu nu ti am dat in combat vei lua respins si la cererea asta



UR/Team

Supervizor (global)

bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Bug perla inseamna sa treci prin blocuri si acela nu a trecut ca a cazut inapoi in panza daca te uiti atent si l ati batut si cine a facut bug perla esti doar tu nu inteleg dc ai zis ca ti am dat ban in combat daca ai luat respins



UR/Team

Supervizor (global)

bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Si scuza ma am uitat sa adaug uita te atent pe filmare de la minutul 3:24 pana la 3:40 sa ai sa vezi ca am intrebat daca e bug perla si mi s a raspuns cu nu ma https://youtu.be/Oqmo2QClOAc
Iar in al doilea rand sanctiunea pt bugul perla este sanctionata doar in cazul in care player-ul respectiv vrea sa fuga din incaperea aceea sau sa omoare un jucator

Plus o dovada tine 3 zile si eu încă ii pot da ban dar nu o fac (pt ca l ati omorât si bug perla înseamnă sa treci prin blocuri si sa scapi el nu a scapat daca vezi tu bine) si daca dark a zis nu care este Admin si a zis ca nu e logic ca l am ascultat 



Ultima editare: Acum 11 luni

UR/Team

Supervizor (global)

zAnDu_ Manager Donator Membru
40 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

Reclamatia dvs. a fost Respinsa