Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat cerereunban [ACCEPTAT]
Subiect blocat
forsjeteix Membru
41 mesaje
12 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

1) Nickname-ul tau:opreabeleaua

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:JustCrix56

3) Motivul pentru care ai fost banat:hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):https://imgur.com/a/WASTf2v

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?:legitpLaYaJIn

6) Comentarii adiționale:sdfghjkl



Ultima editare: Acum 11 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Salut oprea uite link ul minutul 3:00-4:00 se vede cum dai cu reach  https://youtu.be/212Ez6sy7RQ

 


UR/Team

Supervizor (global)

bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

nu stiu ce este cu mesajul acela



UR/Team

Supervizor (global)

forsjeteix Membru
41 mesaje
12 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

Ok, barca are dynamic  fov on  si fov   90 sau chiar mai mult si se vede la inceput cand incepe sa fuga  ca nici macar nu se ducea in linie dreapta( chiar face si stanga si i se  duce si speed ul)!!! + n are o treaba cu pvp  ul

totodata https://www.youtube.com/watch?v=yaZxWKbqfqo&t=264s&ab_channel=Idiol 4:25, pentru nestiutori(exact cum ma duceam dupa el)

astept u N b  A n

 



Ultima editare: Acum 11 luni
GabiBRK Membru
6 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

Având în vedere că ai fost prins cu codul in PC (am filmare) nu cred că ești un jucător clear... Să vede clar cum distanta dintre noi este de 4 block-urii iar Speed ul este ok aveam poțiune băgată și țineam ctrl apăsat, iar tu tot prindeai hit urii se vede clar că nu ratezi niciun hit, părerea mea și a mai multor persoane este că ai avut cod.. Un codat nu se schimbă niciodată.

 



forsjeteix Membru
41 mesaje
12 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

ce treaba are codul in pc si acel cod era doar un clicker, nu are reach =))))))) nu  conteaza ca tineai w  dupa ce  ti   s a dus speed ul( cat timp eu inca aveam speed)



Ultima editare: Acum 11 luni
GabiBRK Membru
6 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum 11 luni

Sincer sa îți zic e părerea a mai multor persoane, am stat și m am sfătuit cu mai multe persoane experimentate in Pvp și cu unele persoane care au fost staff pe această comunitate iar răspunsul lor este de PRO



forsjeteix Membru
41 mesaje
12 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

"Experimentate in pvp" =)))))) 



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 11 luni

Stai oprea ai zis ca e un auto clicker deci recunosti ca ai hack sau ceva de genu?



UR/Team

Supervizor (global)

forsjeteix Membru
41 mesaje
12 subiecte
Badges: 1
Acum 11 luni

nah, e doar o chestie de acum cateva luni, nu are o treaba cu ce e aici + ban ul a fost dat pentru "reach"