Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Favorizare (respins)
4__A Membru
6 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

1. Nickname-ul tău: 4__A

2. Nickname-ul celui reclamat:JustCrix56

3. Secțiunea pe care a abuzat:Survival 

4. Motivul pentru care îl reclami:Deci favorizeaza jucatoru GhoostMan,face trap acolo la warp la el + abuzeaza de bug uri , te inchide in trap si tu pe 1.8.9 nu poti sa bagi maru era acolo si a zis ca nu e niciun bug , se da arogant etc etc 

6. Comentarii adiționale:



Ultima editare: Acum 10 luni x 1
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut! ma faci si sa rad dar ce vina am eu ca te joci tu pe 1.8.9 si nu merge sa bagi marul intra naiba pe 1.19.4 sau ope vers peste 1,16,5 si ai sa vezi ca merge sa bagi amrul si in al doilea rand trap ul e o camera de 1/2 sau 2/1 unde nu poti riposta acolo era o camera mica dar puteai riposta asa ca o sa ti pun filmarea aici si l am banat pe prietenul tau pt bug perla/bug abuse  
minutele: 7:00-8:42 eu nu vad ce trap e asta unde poti riposta 
https://youtu.be/LZACUad9BGI

 



UR/Team

Supervizor (global)

4__A Membru
6 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Pai vedeti si voi in filmare ca el ii zicea sa ne bage acolo sa nu ne putem baga maru , deci se vede clar ca il ajuta/ favorizeaza , Si se vede ca nu ma lasa sa imi bag maru , deci il avantajeaza bug-ul asta , acum e decizia voastra daca vrei un moderator corup in staff , care favorizeaza prietenii , dupa mine e un bug abuz findca pe el il avantaja !



Ultima editare: Acum 10 luni
x_CipriPlays_Ro Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
50 mesaje
7 subiecte
Badges: 1
Acum 10 luni

Respins