Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie SaviciZew
Subiect blocat
cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

1. Nickname-ul tău: cr7tu

2. Nickname-ul celui reclamat: SaviciZew

3. Secțiunea pe care a abuzat: Favorizare

4. Motivul pentru care îl reclami: I-am cerut sa stea spect pe Maxsialtele9( om din factiunea lui ) si dupa ce i-am scris pe ac, a durat vreo 2 min, m-am uitat pe tab, nu a intrat pe vanish deloc si dupa 2 min a venit sa ma bata impreuna cu el, ala dadea foarte urat si de asta am solicitat sa stea spect pe el, doar ca savici l-a favorizat( si nu e prima data ) si in loc sa stea spect a venit in alea 2 min la mine sa ma bage in combat sa aiba pretext de ce nu era spect.

5. Dovada: Sa se verifice log urile de acum o ora, eu nu pot da dovada cu ce am scris pe ac, nu filmam

6. Comentarii adiționale: Sandvici favorizeaza



Ultima editare: Acum 10 luni
SaviciZew Donator Membru
47 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum 10 luni

Salut cr7tu, că sa  fiu cinstiți am stat spec pe max o dată apoi iar ai scris da chiar de trei ori sa stau pe el văzând că nu are hack și tu scrii iar și iar nici nu dădea alerte macar sa zici că are hack sau cv dar am filmare când stăteam pe el așa că dacă o să fie cerut filmarea eu o sa o dau și nu am favorizat așa că nu va ofticați pentru că v-am dat raid



Ultima editare: Acum 10 luni
cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 10 luni

Ok...O sa incerc sa inteleg ce ai scris aici pentru ca te repeti de multe ori, ti-am zis prima data sa dai spect si ai dat spect cand nu ne mai bateam ca el a fugit ca i-ai zis ca dai spect fiind cu el voice si cand ti-am zis a doua oara spect ca ma bateam cu el pe ziduri si nu fugea, a durat 2 minute in care nu te-ai dat pe vanism ti-ai luat seturi si ai venit sa-mi dai combat pentru a avea o scuza de ce n-ai dat spect, ai zis ca-mi arati nush ce filmare, vreau s-o vad.


STOP FAVORIZARI

SA SE VERIFICE LOG-URILEEE



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum 10 luni

Reclamatia dvs. a fost RESPINSA
* Le-am verificat si cand ai zis tu sa se
puna pe vanish s-a pus (alerte nu a dat)
*



Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023