Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamație JustCrix56 (verdict)
Subiect blocat
Malware1337 Membru
12 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 10 luni

1. Nickname-ul tău:Malware1337

2. Nickname-ul celui reclamat:

3. Secțiunea pe care a abuzat:Survival

4. Motivul pentru care îl reclami:El imi scrie in msg in timp ce e pe vanish ca asa face el si imi zice niste chestii ce ma doare undeva de ele find pe vanish nu i pot da msg asa ca scriu in chat iar el i-a zis lu prietenu lui sa imi dea warn fara motiv:skull:

5. Dovada:https://www.youtube.com/watch?v=K6HsRzuKBNg

6. Comentarii adiționale:Justcrix56 prea toxic tu asa :)



Ultima editare: Acum 10 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Salut wolf pro nu stiu ce vorbesti si cu ce am fost toxic ti am explicat ca la mn pe filmare nu se vede ca a dat 3 hituturi si s au vazut doua si in al doilea rand cu ce am fost toxic ca ma suni pe discord si am faci caine logic ca ies de pe confa ca nu stau tu sa am faci caine etc

O sa ti pun imd filmarea si se vede clar ca am intrebat daca meriti warn cand tu puteai sa mi zici prind msg nu pe chat ul normal nu stiu ce era asa greu o sa vezi totul pe filmare
https://youtu.be/ATjMTDHHuWc
Aici se vede pe filmare ca am intrebat pe chat ul staff ului si mi a zis rigged si patric ca da eu fiind moderator ma ocup de hackeri si daca am helper jr/helper on ii las pe ei sa dea warn urile/mute urile asa ca nj dc mi ai facut reclamatie si plus domnulq_cox mi a zis pe ac staff spec
VA ROG SA VA UITATI LA TOATA FILMAREA !!!!!!!!!



UR/Team

Supervizor (global)

Malware1337 Membru
12 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 10 luni

Nu inteleg dc ai minti ca te numesc caine si alea dar tu cred ca nu intelegi pentru ce am fauct reclamatia ? aia cu qCox lui lasal in pace si pe filmare se vede ca ai incercat sa dai tu mute si warn doar ca a dat inaintea ta plus ca tu ce imi arati mie nu are treaba cu ce am zis eu



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 10 luni

Nu o sa fac off topic n am inteles ce ai zis astept raspuns ul la reclamatie salut



UR/Team

Supervizor (global)

Malware1337 Membru
12 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 10 luni

Ce off topic tu nu intelegi ca erai voice cu q cox da nu e vorba de qcox si de tine?



Malware1337 Membru
12 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 10 luni

Citeste putin mai bine reclamatia



Puk3p Admin Donator Membru
242 mesaje
0 subiecte
Nume : George
Vârstă: 19
Vechime: 3 ani
Ocupații: Să dorm
Badges: 0
Acum 10 luni

Respins



Manager
Discord: 
Call Me George#0001