Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Cerere unban wClickerPro [Acceptat]
Subiect blocat
wClickerPro Membru
6 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 9 luni

1) Nickname-ul tau: wClickerPro

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: JustCrix56

3) Motivul pentru care ai fost banat: bug fly

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): https://imgur.com/U2UjPCJ

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Ca nu am facut

6) Comentarii adiționale: Ezz



Ultima editare: Acum 9 luni
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 9 luni

Salut domnule Cretu uite si dovada de la 0.20-0:48 se vede clar ca il ai pe salam langa tn si tu zbori https://youtu.be/DI2vrlTUR6M



UR/Team

Supervizor (global)

wClickerPro Membru
6 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 9 luni

Salut JustCrix, nu inteleg de ce imi zici cretu, pe mine ma cheama wClickerPro, asta in primul rand.In al doilea rand pe dovada respectiva doresc sa l banezi si pe salam deoarece a venit cu fly ul pana langa mine:))))) {FAVORIZARE} si nu in ultimul rand nu cred ca ai voie sa mi zici conturile de pe ip, multumesc anticipat si sper sa fii sanctionat, iti voi face si o reclamatie dupa aceasta cerere unban pentru favorizare ca nu am vazut sa-l banezi pe salam si nu cred ca ai voie sa mi zici conturile de pe ip din moment ce eu jucam pe contul ala
Am uitat sa adaug ca eu nu aveam de unde sa stiu ca fac bbug fly din moment ce ala era cu inviz langa mine si eu nu l vedeam.

Byeee



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 9 luni

Salut da nu ti am zis conturile dupe ip stiam ca esti cretu ca pana la urma ai fost team cu mn pe surv si in al doilea rand unde a facut salam bug fly ca eu vad doar ca a zburat sa ajunga la ziduri si era claim ul de la nexus si cand a ajuns pe teritoriul vostru i s a dezactivat automat fly ul asta se vede clar. Dar eu nu vad nici un bug fly la salam dar o sa vada membrii ur chestia asta daca e!



Ultima editare: Acum 9 luni

UR/Team

Supervizor (global)

wClickerPro Membru
6 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 9 luni

In primul rand se vede ca nu ai o treaba cu factions ul, lui trebuia sa i se dezactiveze fly ul de la 32 de blocuri de inamic, nu vad sa fii dat vreun f who sa vedem daca suntem inamici sau nu pentru a mi acorda ban si in al doilea rand nu aveai de unde sa mi stii contul pentru ca pe survival jucam in alt team cu acest cont, fiind un cont anonim nu voiam sa se afle numele meu, doar ca tu ai facut aceasta informatie publica folosindu te de ./dupeip, asta insemnand ca ai abuzat de grad si mi-ai zis contul de pe ip.

Eu nu consider ca a fost facut un bug fly facut intentionat deoarece era cu inviz si nu aveam de unde sa stiu, iar salam a facut la randul sau abuz fly pana sa ajunga pe claim urile bacardi deoarece erau mai putin de 32 de blocuri intre noi, eu consider ca este favorizare deoarece m-ai sanctionat doar pe mine si nu si pe team ul tau.



bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 9 luni

Salut nu este deloc team ul pe ca eu nu am joc pe factions o sa iti pun si dovada ca erati inamici! 
https://imgur.com/a/2BdEtSj uite si dovada



UR/Team

Supervizor (global)

wClickerPro Membru
6 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 9 luni

Salut, degeaba imi pui tu dovada ca eram inamici daca tu efectiv l-ai favorizat si pe el nu l-ai banat ca a venit cu fly ul pana la mine dar pe mine m-ai banat ca am plecat de langa el fara sa stiu ca avea inviz.



MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum 9 luni

Cererea dvs. de unban a fost ACCEPTATA