Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere Unban Glezu (Respinsa)
Subiect blocat
SorinAparate7777 Membru
14 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 9 luni

1) Nickname-ul tau: Glezu

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: MegaPucep2001

3) Motivul pentru care ai fost banat: hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): https://imgur.com/a/GYpmCn4

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Deoarece nu m-am jucat niciodata si nici nu am sa joc cu asa ceva..

6) Comentarii adiționale: Eram la prietenul meu Morky farmam niste carti , avand in vedere ca aveam lag , eu spamam click ul , mi-se stergeau blazeurile cu intarziere si la un moment dat vad ca mi-se schimba sabia cu perla, am incercat sa schimb sa dau cu sabia si nu mergea zic bun o fi de la lag cine stie , poate isi revine si deodata sunt deconectat si primesc ban pe motivul hack.. eu nici macar nu stiu sa folosesc asa ceva, daca vreti va dau date supremo / tw si sa ma verificati.. , eu spamez click ul asa repede deoarece ma joc dupa laptop iar cand farmez la blazeuri farmez si cu mouse ul de la laptop si cu cel normal usb, adica dublu click, dar coduri n-am jucat niciodata..  ma puteti contacta pe discord pentru controale eu nu refuz nici un control : SorinAparate77777



Ultima editare: Acum 9 luni
SorinAparate7777 Membru
14 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 9 luni

Dacă va uitați atenți , eu în /hub am 19 FPS , apăi în 10k blaze.. sper sa se facă dreptate și sa primesc unban



SorinAparate7777 Membru
14 mesaje
6 subiecte
Badges: 1
Acum 9 luni

Tin sa te anunt ca ai gresit persoana , va astept voice sa vedeti care e vocea mea si cine sunt eu !! https://imgur.com/a/ZueusY4 asta incearca sa falsifice dovzile dati-i remove :)) 



MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
bujjitaa123 Membru
205 mesaje
5 subiecte
Nume : JustCrix56
Vârstă: 15
Vechime: 5 luni
Badges: 1
Acum 9 luni

Cererea dvs de unban a fost Respinsa 



x 1

UR/Team

Supervizor (global)