Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie
Subiect blocat
GhoostMan1 Membru
7 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 8 luni

1. Nickname-ul tău:GhoostMan

2. Nickname-ul celui reclamat:Rigged_Walrus

3. Secțiunea pe care a abuzat:survival

4. Motivul pentru care îl reclami: imi da warn 1 dupa altul pentru ca ala ma injur aii raspund inapoi pe dc eu iau warn si el nu in plus la al 4 warn ma intreaba ce a zis persoana si eu ii zic "ca a zis de mama ca o >>>>>" si mi a dat warn ca doar am zis ce mi a zis ala de mama plus mai face favorizari lui zsxtreen ala ma injura de mama nu ii da nimic ii zic cv inapoi imi da warn ce  e asta fra 

5. Dovada:https://prnt.sc/EKUUd45TXIiy  nu pot pune alea de pe sanctiuni la warns ca nu apar 

6. Comentarii adiționale: daca o sa fie tot asa va spun eu ca o sa moara tot sv din cauza la unele persoane din staff unele persoane sunt  in staff doar ca pupa in cur alti manageri etc 



Ultima editare: Acum 8 luni x 1
Rigged_Walrus Operator Donator Membru
1 mesaje
0 subiecte
Nume : Ionatan
Vârstă: 19 ani
Vechime: 2019-prezent
Ocupații: Student
Badges: 0
Acum 8 luni

Cringe. Poftim dovada mai jos:
Dovada

In cazul de fata, eu ti-am dat un singur warn. Ca sa fie clar, ai facut glume pe donorchat, care se sanctioneaza conform regulamentului: 

23. Să faceți glume jignitoare la adresa unui Jucător/Donator/Staff. Orice glumă prietenească se poate spune în privat - pe chat-urile publice, respectiv cel pentru donatori se va sancționa orice glumă cu interes jignitor la adresa oricărei persoane, indiferent de relația dintre persoană și cel jignit.
SANCȚIUNE: MUTE 30 MINUTE

SANCTIUNE: WARN (DONATOR CHAT)



Ultima editare: Acum 8 luni
GhoostMan1 Membru
7 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 8 luni

pai lui zsxtreen nu ii dai nu ? ca el zice de mama ?



GhoostMan1 Membru
7 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 8 luni

dc frate nu arati unde ai intrebat ce a zis ala de mama  ??? ca eu ti am zis ce a zis https://prnt.sc/__ZYiEyhwP-e 

tu doar imi arati ce warn mi ai dat dar dc nu arati unde mai intrebat plus lui zxstreen warn unde e ?
a fugit pe drum nu ti a scapat din beci 



GhoostMan1 Membru
7 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 8 luni

si imi dai si warn ca nu am pus " doamne ce om 0-0

 



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum 8 luni

Reclamatia dvs. a fost RESPINSA



x 1

Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023