Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Va da beleauaaa
Subiect blocat
cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 8 luni

1. Nickname-ul tău: cr7tu

2. Nickname-ul celui reclamat: vlxz

3. Secțiunea pe care a abuzat: Factions

4. Motivul pentru care îl reclami: mute neacordat/ neatentia membrului staff el fiind preocupat de a se lauda ca noi nu pupam top 1.Se poate verifica in log uri

5. Dovada: https://imgur.com/mNbq8TF

6. Comentarii adiționale: Este deja a 3-a greseala in aceiasi seara si tot folosesti scuza cu f c  f, doresc sa se verifice logurile si totusi nu o poti folosi ca pe o scuza pentru ca pana la urma esti moderator si trebuie sa fii atent cat timp un helper/helperjr nu este pe sectiunea respectiva.

Am vazut acum cand am ajuns acasa reclamatia lui nxszeus si tu ziceai acolo ca acesta este un fel de hunt. Hunt ul era daca incercam incontinuu sa te facem sa ne sanctionezi gresit si sa ti punem intrebari de kkt, treaba este ca tu in ss urile respective nu sanctionezi persoane si folosesti ca scuza f c a-ul...Ceva penibil, sper sa se ia o decizie corecta ca prea ai favorizat in ultimul timp pentru prietenii tai din nexus.


VERDICT:                                                                                    ACCEPTAT

                                                                                                  :))))))))))))))))



Ultima editare: Acum 8 luni
vlxz Membru
47 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 15
Vechime: 2019
Badges: 0
Acum 8 luni

"stai jos x" nu se sancționează cu toxic cum îmi tot spuneți , sa nu uităm că ai fost staff și ți sa spus și ție să nu mai sancționezi ușor. Cum poți să spui că nu e hunt când va tot puneți oameni să încalce regulamentul după apar reclamații și reclamații pe numele meu?! Apropo spune i lui NXSzeus sa nu se mai roage de cei din facțiunea mea sa mă convingă să i dau pro la cererea de helper sau alte scheme pe care le știe bine.



Moderator - Global


Veteran Play.Mc-Ro.Ro
(2019)

 

vlxz Membru
47 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 15
Vechime: 2019
Badges: 0
Acum 8 luni

"stai jos x" nu se sancționează cu toxic cum îmi tot spuneți , sa nu uităm că ai fost staff și ți sa spus și ție să nu mai sancționezi ușor. Cum poți să spui că nu e hunt când va tot puneți oameni să încalce regulamentul după apar reclamații și reclamații pe numele meu?! Apropo spune i lui NXSzeus sa nu se mai roage de cei din facțiunea mea sa mă convingă să i dau pro la cererea de helper sau alte scheme pe care le știe bine.



Moderator - Global


Veteran Play.Mc-Ro.Ro
(2019)

 

vlxz Membru
47 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 15
Vechime: 2019
Badges: 0
Acum 8 luni

Cat despre restul , nu am văzut pur și simplu și nu poți să spui că a fost favorizare atâta timp cât este de la voi in facțiune și îmi tot caută motive de warn.



Moderator - Global


Veteran Play.Mc-Ro.Ro
(2019)

 

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 8 luni

In primul rand tot ce ai zis e penibil, nu a pus nimeni pe nimeni sa incalce regulamentul, asta au facut singuri si trebuiau sanctionati, ti-am scris si pe chat de vreo 2 ori sa i sanctionezi.Daca voiam sa ti dau hunt imi faceam conturi mici si ma durea n pl, in al doilea rand nu vad ce treaba are chestia cu helperul in reclamatia asta, ti-am facut reclamatie pentru ca max trebuia sanctionat pentru spam avoid si chestia cu ,, stai jos vlxz " dupa ce eu am zis ,, vezi ca ti-am facut reclamtie " eu consider asta toxic si ti-am zis sa i dai mute iar tu ai spus ca nu consideri toxic. Nu incerca sa te mai aperi cu argumente care nu fac parte din subiectul asta cum ar fii cererea de helper a lui NXSZeusss



vlxz Membru
47 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 15
Vechime: 2019
Badges: 0
Acum 8 luni

Nu m am aparat cu argumentul împotriva lui NXSzeus , fiind membru la tine in facțiune și primind și reclamații de la el ți am spus sa îl anunți de chestia asta.



Moderator - Global


Veteran Play.Mc-Ro.Ro
(2019)

 

cr7tu Membru
110 mesaje
44 subiecte
Badges: 2
Acum 8 luni

Fix asta ai făcut, vlxz.Ai folosit argumentul cu helperul care nu avea nicio treabă cu reclamația făcută și nu cred că te-ai gândit tu să-i reamintești fix in reclamație și nu îi puteai spune asta în privat:))))))Deja devine penibil modul tău de a te apăra și cam inutil.... În ultimul timp ești foarte toxic, nu doar pe mc, până și pe discord pe Play Factions, îi faci pe toți frustrații, incapabili și multe altele tu fiind staff și ei jucători.Chiar sunt curios ce părere au jucătorii noi când văd asta din partea unui staff.



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum 8 luni

Reclamatia dvs. a fost RESPINSA
( stai jos x nu se sanctioneaza ) 



Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023