Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere unban axim [RESPINS]
Subiect blocat
axim Membru
8 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum 3 luni

1) Nickname-ul tau: axim 

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: _DarkShadow

3) Motivul pentru care ai fost banat: X-ray Cica

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Pentru ca nu am jucat cu x-ray doar m am dus in nether sa ajut un copil random de pe chat si am dat peste 2 constructii din alea din nether.. El probabil mi a dat ban ca stiam unde sunt chesturile la a 2 constructie.. Am jucat peste 5000 de ore minecraft si stiu destul de bine unde sunt chesturile plasate ca au acelas spawn rate in 95% din cazauri la 1-2-3 block uri distanta, accept orice test la pc sa se verifice daca am folosit x-ray.. Chiar voiam sa ma joc pe server si ma apucasem bines cu prietenii si chiar nu vreau ban 14 zile..

6) Comentarii adiționale: Sper sa primesc unban... Chiar voiam sa ma joc am facut in 3-4 zile 20 ore si mna se joaca toata brigata si eu mi am luat random ban cand voiam sa ajut un incepator.. :'(



Ultima editare: Acum 3 luni
_DarkShadow_ Staff Donator Membru
169 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 3 luni

“Am jucat peste 5000 de ore si stiu unde sunt chest urile plasate” Cum sa ti zic eu mai axim chest urile alea sunt spawnate in total alte locuri in fiecare fortress 



x 1
axim Membru
8 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum 3 luni

nu sunt spawnate bro in alte locuri , efectiv daca ai fly si stii cum sunt cuburile ale puse si de obicei in 1 din 3 cuburi este un chest.. Sus de tot este chestul mare si jos gold cu chesturi mici



_DarkShadow_ Staff Donator Membru
169 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 3 luni

https://youtu.be/6gY8UUCQxNw?feature=shared

minutul 1:00-2:18



axim Membru
8 mesaje
4 subiecte
Badges: 1
Acum 3 luni

se vede in filmare ca eu am mers in fata si am gasit 2 fort una langa alta pur si simplu s-a intamplat.. Intrebarea mea este daca aveam x ray cum de ma miscam asa bine printre blocuri.. Efectiv se pierd jucatori activi degeaba



Ultima editare: Acum 3 luni
DenysGH Supervizor U/R Team Staff Membru
63 mesaje
1 subiecte
Nume : Denis
Vârstă: 22
Badges: 0
Acum 3 luni

Cererea dvs. a fost RESPINSA.

 



x 1