Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere unban DavidFake si no player [Respins]
Subiect blocat
DavidFake Membru
1 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum o lună

1) Nickname-ul tau:DavidFake  si noplayno

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:ToxicBroAl3x

3) Motivul pentru care ai fost banat:motic ca suntem 2 contruri la event am vb pe apel ne-a verificat ca suntem 2 perosane diferite si tot nu scoate ban 

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?:pentru ca asta nu este un motiv suntem in aceiasi casa  trebuia sa verifice inainte ca suntem 2 persoane diferite 

6) Comentarii adiționale:copilarisme de 2 lei  nu imi trebui nimic de la eventu vostru daca verifica vedea ca in timpu eventului aveam inv full eram in nether 



Ultima editare: Acum o lună
ToxicBroAl3x Admin U/R Team Staff Membru
42 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum o lună

Salut ai dovezile aici ---> https://imgur.com/a/E4kpoWy - https://youtu.be/-1C4jJkxBjs

Ti- am explicat si dupa si inainte.Nu voiai sa intelegi ai inceput sa ma injuri in privat pe discord si cu toate ca nu ai poza cu f3 on eu ti-am pus dovezile. Am dat kick celor ce erau afk cu 2 conturi te am stricat inainte pe chat dar nu ai raspuns si am dat kick la unu dintre conturi. Dupa ai reintrat nu ai spus nimic si in acel moment te-am banat.Daca doresti sa fii cu 2 conturi la event trebuie sa fii verificat inainte de catre un op/manager/administrator. Daca nu doresti sa stai la event poti iesi pe durata eventului si sa astepti 10/15minute pana se termina si poti reintra pentru a nu primi ban.

         



Nutuuu Supervizor U/R Team Membru
68 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum o lună

Cererea dvs de unban a fost Respinsa.



Supervizor -1.09.2023

U/R-Team 
S/S-Squad