Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Reclamație Louie123Q (verdict)
Subiect blocat
MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:MegaOver2001

2. Nickname-ul celui reclamat:Louie123Q

3. Secțiunea pe care a abuzat:Factions

4. Motivul pentru care îl reclami:Favorizare in primul rand, in filmare se vede clar cum spune sa mergem in mid, Teyzezo se duce sus camp si eu raman jos cu opreaorfanu, apoi eu fug pt ca nu ma bat cu el in timp ce cocotierul (teyzezo) sta camp sus si vine la clean up, fug si ma duc pe stanca aia pentru a putea scrie linistit pe /ac lui louie  care dormea sau vorbea cu jucatorii pe chat in timp ce era pe vanish ca teyzezo sta camp, si n apuc sa trimit mesaju ca primesc kick!!

5. Dovada:https://youtu.be/RtjHKKRi_JE

6. Comentarii adiționale:pa



Ultima editare: Acum un an
Louie123Q Donator Membru
77 mesaje
1 subiecte
Nume : Luca
Vârstă: 15
Vechime: 2020
Ocupații: Studii
Badges: 0
Acum un an

In primul rand, nu vad nimic pe filmare sa fi zis tu sa stau spec pe el, doar la final. Nu inteleg favorizarea, din nou zic. Sa mi las adminul pentru un kick la lms ? ( 4 chei play ???? )

Si in al 2 lea rand vezi ai ajuns la vechile obiceiuri de toxicitate.



 

Titan Global

 

MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

 

Si ai aici dovada ca am zis sa dai spectate pe teyzezo, si ai avut chiar si ogramada de timp sa ii dai kick + eu eram cu ala pe mid si el statea sus camp ;-; Si nu am ajuns la vechile obiceiuri de toxicitate, dar nu ti se pare normal sa fac reclamatie cuiva daca mi se pare incorect ceea ce a facut? E normal sa fac reclamatie atat staff-ului cat si donatorilor si jucatorilor

https://youtu.be/RDYOnBLmBD0



Ultima editare: Acum un an
Puk3p Admin Donator Membru
242 mesaje
0 subiecte
Nume : George
Vârstă: 19
Vechime: 3 ani
Ocupații: Să dorm
Badges: 0
Acum un an

Acceptat, deja s-a discutat asta și a fost sancționat



Manager
Discord: 
Call Me George#0001