Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Cerere unban SUpErBeStIaL
Subiect blocat
SUpErBeStIaL Membru
5 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum 9 zile

1) Nickname-ul tau: SUpErBeStIaL

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: NotTr3d

3) Motivul pentru care ai fost banat: trap

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Un jucator de pe server pe nume laur2157 (nu mai stiu daca numarul 2157 este numarul corect in coada) tot imi facea spam pe chat sa ii dau accept la cererea de tpa si sa il omor. Acesta a vorbit in acelasi timp cu moderatorul sa se uite cum il omor dupa ce fac trap. Nu mi se pare corect ca cineva sa imi dea tpa de 10 ori si fix a 10-a oara cand il omor sa vina cu moderatorul ca sa imi dea ban. Pana la urma, daca nu voia sa fie omorat, putea sa ma lase in pace si sa nu imi trimita cerere de tpa. Ce inseamna inscenarea asta?? Aveam mai multe asteptari din partea staff-ului....

6) Comentarii adiționale: Deja mi se pare abuz din partea moderatorului ca a fost de acord cu asa ceva fiindca se pot vedea mesajele private dintre jucatori si se poate vedea cum laur imi tot zicea sa ii dau accept la tpa si sa ii fac trap.



Ultima editare: Acum 9 zile
BlessedSaint Admin U/R Team Staff Membru
34 mesaje
0 subiecte
Nume : BlessedSaint
Vârstă: 15
Vechime: Og 2019
Badges: 0
Acum 9 zile

La moderator nu poate vedea msg-urile intre jucatori



NotTr3d Moderator Staff Membru
14 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum 9 zile

1. Nu pot sa vad mesajele voastre, doar supervizori pot
2. Din spusele tale el ti-a zis sa-l omori nu sa-i faci trap
3. Nu e abuz faptul ca un jucator random imi scrie asa ceva, nu eu am abuzat ci gandirea lui e de vina, dar eu asta nu o pot dovedi... Nu pot dovedi nici faptul ca ceea ce spui e adevarat, in cazul asta trb sa intervina un operator.
In orice caz toate astea nu scuza faptul ca ai facut un trap...
Dovada: https://youtu.be/qWpFs7wdi2U

 



Slinko2 Supervizor U/R Team Membru
23 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum 9 zile

Cererea dvs. de unban a fost ACCEPTATA.