Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Reclamatie
georgespartu Membru
29 mesaje
18 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Marian2323

2. Nickname-ul celui reclamat:vlxz

3. Secțiunea pe care a abuzat:survival classic

4. Motivul pentru care îl reclami:imi da mute aiurea

5. Dovada:https://imgur.com/a/8g2pxro

6. Comentarii adiționale:imi da mute pentru , ”jigbire” si prelungire ca am scris ahahaha , si incercati sa nu mai bagati membrii in staff incapabili de 13-14 ani va rog eu frumos pentru ca se abuzeaza foarte mult / pwp



vlxz Membru
47 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 15
Vechime: 2019
Badges: 0
Acum un an

Salut! Imi cer scuze sa produs o greseala. Cand am intrat era spam pe chat si m am grabit sa dau mute ca sa nu dispara mesajele. Am vazut acum ca nu tu ai facut jignirea si ca ai facut doar prelungire. Cat despre jigbire cum am spus m a grabit ca sa nu dispara mesajele.



Moderator - Global


Veteran Play.Mc-Ro.Ro
(2019)

 

georgespartu Membru
29 mesaje
18 subiecte
Badges: 1
Acum un an

In opinia mea , ahahaha nu cred ca este prelungire , deoarece am intrebat si un moderator pe survival si a spus ca nu am facut nici prelungire , nici limbaj , adica daca o luam logic este doar un cuvant  , eu doar am vrut sa rad de acel player ca l am omorat , si nu am scris ahahaaaaaaaaaa pentru a face prelungire , acum decideti voi ...



georgespartu Membru
29 mesaje
18 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Si ca sa mai zic inca una , te am intrebat de 2 ori pe /ac de ce mi am luat mute pentru jignire si prel , dar tu te prefaceai ca nu imi vezi mesajul , si dupa m am enervat si eu si am zis pe /ac ca iti fac reclamatie , si dupa 3-4 secunde ma trezesc cu warn off topic/ac dar tot fara raspunsul de ce mi am luat mute aiurea