Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere unban Gqbor
Subiect blocat
Gqbor Membru
2 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1) Nickname-ul tau: Gqbor

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: ValyTheKing

3) Motivul pentru care ai fost banat: Abuz fly

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): file:///C:/Users/dgqbi/OneDrive/Pictures/Screenshots/Screenshot%20(12).png

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Eu cred ca ar trebui sa primesc unban, deoarece n am abuzat de fly, am fost intr o lupta, iar dupa ce sa terminat am inceput sa dau fly dupa 7_Antonio_7 si dupa Buzatul, iar dintr o dat m am trezit cu ban de o zi de la ValyTheKing pe nedrept. Am zburat doar dupa 7_Antonio_7 si Buzatul, pe playerul pe care l am omorat nu.(eram si in Overworld) Mi se pare nedrept sa mi dat ban de  zi pe fly abuz cand eu n am abuzat sa omor oameni cu fly abuz!

6) Comentarii adiționale: Vreau dovada ca am dat fly abuz!



Ultima editare: Acum un an
ValyTheKing Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
50 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

https://youtu.be/iqO6w8or7Yk
Nu fugeai dupa niciunul dintre cei doi mentionati, si totusi tot ai abuzat de fly pentru a fugi dupa player la fel si playerul ce a fugit a primit aceiasi sanctiune



x 1
Gqbor Membru
2 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Eu dupa ce l-am alergat îmi dădusem seama ca e un player random, într-un fel eu și acel player zburam, nu ne luptam, deoarece daca te uiti mai bine si daca ai mai mult din filmare, realizasem si eu cine e băiatul și îmi cerusem scuze față de el!



iDark_ Membru
81 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Cererea ta a fost RESPINSA