Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie whoiscox
Subiect blocat
georgespartu Membru
29 mesaje
18 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Testul

2. Nickname-ul celui reclamat:whoiscox

3. Secțiunea pe care a abuzat:survival classic

4. Motivul pentru care îl reclami:favorizari , ma ia la misto , mute incorect

5. Dovada:https://imgur.com/a/33EGF5I

6. Comentarii adiționale:dupa ce i spun pe /dc sa puna dovada cu mute u dat gresit imi spune "desigur , chiar daca cred ca nimeni nu si mai bate capu cu mine " iar la favorizari , dupa cum se vede ma injura un pripas pe /dc si whoiscox nu i face nimic , doar il cheama pe voice 



Ultima editare: Acum un an x 1
whoiscox Donator
33 mesaje
8 subiecte
Vechime: 2012
Badges: 1
Acum un an

Nu există nicio favorizare în absolut niciun screenshot pus de tine, dimpotrivă, atât Notdey_ cât și tu ați fost sancționați de către mine.

El pentru limbajul pe care l-a avut pe chat-ul public și tu pentru comportamentul toxic pe care l-ai prezentat după ce acesta a fost sancționat.
La mișto chiar n-ai fost luat, pur și simplu ne-am săturat să te sancționăm la nesfârșit și să nu înveți nimic din asta, chiar și după un ban permanent din partea lui Andy.
Bănuiesc că nu mai este nevoie să prezint și eu vreo dovadă din moment ce ambele sancțiuni se regăsesc în screenshot-urile tale.

PS: Fii mai atent la chat dacă tot consideri că se fac favorizări și eu nu-mi fac treaba cum ar trebui, eu am fost cel chemat pe voice.



Ultima editare: Acum un an x 1
andykn Membru
26 mesaje
9 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Reclamatie respinsa.



Ultima editare: Acum un an