Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins reclamatie new daily
Subiect blocat
al3xdauparfum Membru
5 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Al3xDauParfum

2. Nickname-ul celui reclamat:new_saily

3. Secțiunea pe care a abuzat:factions

4. Motivul pentru care îl reclami:pai sta afk ba cum adica pe mn ma bat 6 hekari si el sta afk?

5. Dovada:Imgur: The magic of the Internet

6. Comentarii adiționale:in aceste poze se rageseste un ban avoid abuziv au trecut 30 min de cand luasem ban!



Ultima editare: Acum un an
new_daily Membru
31 mesaje
3 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Aceste poze nu dovedesc cum ca eu as sta afk. Dar nu vreau sa fiu bulangiu asa ca recunosc. Am stat afk deoarece am uitat contul in timp ce iti raspundeam la cererea de unban si la ultima reclamatie.

Cat despre ban avoidul abuziv, in regulament scrie doar despre 4/4 warns ca nu se da ban avoid, nu si despre faptul ca nu primesti ban avoid de pe un ban luat pt ban avoid. Iti voi lasa dovada cu ban-ul mai jos.

13. Să faceți ban avoid, adică să intrați cu un alt cont imediat după ce ați primit ban. Excepție la această regulă o face sancționarea pentru 4 avertismente active, regula 13 nu se va mai aplica in acest scenariu. SANCȚIUNE: BAN 1 ZI

https://imgur.com/a/pDcIGyL - in aceasta poza se vede cum intervalul dintre ban-uri este mai mic de 30 de minute, si cum se vede clar ca acele doua conturi sunt pe acelasi ip.