Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere unban deni5
Subiect blocat
deni5 Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1) Nickname-ul tau: deni5

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban: rares1603

3) Motivul pentru care ai fost banat: Hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?: Deoarece nu am folosit nici un hack, cred ca probabil persoana ce mi-a dat ban credea ca am autoclicker ceea ce e total fals, am schimbat din control la minecraft butonul cu care dau hit pe alta tasta ceia ce imi permitea sa il tin apasat pentru a da hituri, nu am abuzat de acest lucru in PvP sau alte chestii doar, tineam acest button dand clickuri pentru a putea sta pe telefon cat farmez, daca o functie permisa de minecraft(schimbul unui control) se numeste hack imi cer eu personal scuze pentru acest lucru, dar nu mi se pare corect sa primesti ban 14 zile de la o asemenea chestie. Inteleg de ce nu se vrea folosirea de autoclicker, dar mai repet inca o data nu am folosit autoclicker, am folo doar schimbarea tastei cu care dai hit.

Daca e nevoie intru voice sa va dovedesc acest lucru, sper sa se rezolve neintelegerea!

6) Comentarii adiționale:

Nu am nici un comentariu aditional, am zis tot ce am avut de zis in mesajul de mai sus.



Ultima editare: Acum un an
rares1603 Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
185 mesaje
0 subiecte
Badges: 0
Acum un an

https://www.youtube.com/watch?v=i3a38tRXLK4&ab_channel=rares1603



deni5 Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Ok deci se poate de observat in video ca nu eram AFK complet si ca ma miscam,in momentul cand erai tu spectate pe mine, eu scriam pe telefonun mesaj si tineam tasta apasata mereu, apoi mai luam degetul de pe ea )) cum am specificat m-am folosit de o functie a jocului.

 



Ultima editare: Acum un an
deni5 Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Mie mi se mai raspunde la cerere, vreau si eu sa mai joc in seara asta



Catalin052 Membru
9 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

uite explicatie de ce serverul nu e pe primul loc in romania

serverul e chear ok dar personalul e vai de capul lui,dand ban doar pentru a zice la final de zi ca x a dat 5 banuri iar y 3

iti iei ban fara motiv iar daca faci o greseala primesti la fel aceleasi zile,ei in loc sa te ajute raspunzandu ti la intrebari asteapta sa gresesti pentru a ti da ban

schimbati serverul ca nu se merita!!!



Catalin052 Membru
9 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

uite explicatie de ce serverul nu e pe primul loc in romania

serverul e chear ok dar personalul e vai de capul lui,dand ban doar pentru a zice la final de zi ca x a dat 5 banuri iar y 3

iti iei ban fara motiv iar daca faci o greseala primesti la fel aceleasi zile,ei in loc sa te ajute raspunzandu ti la intrebari asteapta sa gresesti pentru a ti da ban

schimbati serverul ca nu se merita!!!



deni5 Membru
5 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Bro si mie mi se pare stupid ce fac unii admini, dar nu as schimba sv fiindca chiar e bine facut si are niste feature-uri chiar interesante, dar unii oameni din staff lasa de dorit )) dupa pararea mea ei ar trebui sa explice in the firt time ce ai gresit, sa iti dea un warn apoi sa iti dea ban daca continui cu asta.Banul direct ar trebui acordat doar daca in regulament se explica mai detaliat motivele pentru care poti sa ei ba, ei zic hack, dar observ ca in hack la ei se include un future din joc de care se pare ca ei nu stiu :)



Ultima editare: Acum un an
Catalin052 Membru
9 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Chear faoarte corect ce ai zis.Intradevar servarul e misto si eu am zis dar stafful parca ar vrea sa nu mai fie jucatori pe server,dand aceleasi pedepse indiferent de ce faci nepasandule.



Catalin052 Membru
9 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Bine,pana la urma ce asteptari ai de la niste copii?



Ultima editare: Acum un an
KingBiggee Donator Membru
16 mesaje
1 subiecte
Vârstă: 18
Vechime: 4 ani pe play
Ocupații: Scoala
Badges: 0
Acum un an

Cererea dvs. de unban a fost RESPINSA



Ultima editare: Acum un an

------------Titan---------------