Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie ”Ruxxedd”
Subiect blocat
nKrIsTi_ Membru
1 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. Nickname-ul tău: nKrIsTi_

2. Nickname-ul celui reclamat: Ruxxed

3. Secțiunea pe care a abuzat: Survival

4. Motivul pentru care îl reclami: Erau 2 tipi care au venit la mine in scopul de a ma vana , ma u omorat de vreo 3-4 ori , vin la mine la baza ia m vazut el tragea cu arc ul in mine si eu am fugit cu fly sa nu ma omoare ca eram la mine la baza 

5. Dovada: Nu e necesar dovezi pentru asa chestii.

6. Comentarii adiționale: Urat din partea ta sa dai ban asa fara un motiv ”Matur” Puteai sa ii trimiti la spawn 



Ultima editare: Acum un an
Ruxedd Staff Donator Membru
27 mesaje
0 subiecte
Nume : Adi
Badges: 0
Acum un an

Ți-am spus și pe discord pe serverul secțiunii Survival, ți-am spus și în mesaj pe joc, se vede pe filmare. 

În filmare se vede că este protecția ta, dar dacă nu au home setat pe protecție sau vreo altă protecție pusă în zonă, nu pot fi sancționați pentru camp, ceea ce s-ar fi sancționat cu jail 12 ore și home șters/protecție distrusă. 

Link filmare: https://streamable.com/3xnnsz

Și tu și celălalt jucător, alexandruvasu ați primit ban 5 zile pe motivul de abuz fly, cum ți-am spus și pe discord, nu ai voie să fugi de o luptă folosindu-te de abilitatea de a zbura, dar nici să fugărești pe cineva cu scopul de a intra în combat. 



 

Operator

Admin Survival Clasic

Titan Global

discord: Ruxedd#6606

 

ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum un an

Reclamatia dvs. a fost RESPINSA



Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023