Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie MegaOver2001 [Respins]
Subiect blocat
WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. Nickname-ul tău:WhiteXY

2. Nickname-ul celui reclamat:MegaOver2001

3. Secțiunea pe care a abuzat:Factions

4. Motivul pentru care îl reclami:In urma cu exact o saptamana , acest membru staff mi a dat strike pentru detinerea de mai mult de 20kk in baltop fara a ne avertiza inainte (subliniez FARA SA MA AVERTIZEZE INAINTE , tinand cont ca eram la prima noastra abatere avand 0 STRIKES)

5. Dovada:https://imgur.com/a/fHze3Oz

6. Comentarii adiționale:Din punctul meu de vedere, daca eram membru staff si voiam sa dau strike unei factiuni , faceam ss la toate demersurile necesare pentru a le da strike , asta incluzand dovada cu avertizarea pentru prima abatere de la acea regula (pe care am pus o in dovada), pana la efectuarea strike ului. Multumesc anticipat!



Ultima editare: Acum un an
MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Salut, ai motivul aici!
Stiai foarte bine ca nu ai voie sa ai mai mult de 20kk in baltop, tu aveai 15kk pe un cont si 12kk pe alt cont ceea ce rezulta 27kk in total ! Avand in vedere ca aveai 15kk si 12kk pe alt cont erai constient de sanctiunea pe care poti sa o primesti daca se afla, si inainte sa dau strike ul nu am decis eu singur, am vorbit cu un superior si mi a confirmat sa ti dau strike, nu l am dat asa singur de capul meu



x 1
WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Bun... Iti inteleg punctul de vedere , dar eu sincer si nu vreau sa exagerez doar sa pic eu nevinonat nu stiam de regula aia la momentul respectiv , mi a scapat regula respectiva din vedere si am fost anuntat a doua zi dimineata cand am intrat pe joc de catre ceilalti oameni, asta in primul rand si in al doilea rand, regula spune clar : "La prima abatere se da avertizare" indiferent ca stiam sau nu , lasand avertizarea la o parte nici macar tu din bun simt nu m ai anuntat ca mi ai dat strike pentru acel motiv pe care eu nici nu l stiam , bro...



Ultima editare: Acum un an
WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Deci vreau dovada!



MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Nu cred ca n ai vazut regula avand in vedere ca s a vorbit foarte mult de regula aia de cand s a deschis factions ul, inclusiv si oamenii din factiunea ta au vorbit despre regula cum ca ar fii o regula inutila/naspa, nu cred eu ca ai trecut peste regulament factions fara sa vezi regula respectiva, chiar daca te uitai super rapid iti atragea atentia suma de 20kk si te opreai pentru a citii regula.
Si nu are rost sa mintim, ai aflat fix in ziua respectiva de strike si ai inceput sa injuri si sa intrebi de ce ai luat strike si sa ma acuzi ca abuzez.
Poate chiar ai dreptate si n ai vazut o, ceea ce nu cred, dar tot nu e vina mea, eu sunt obligat sa te sanctionez, indiferent ca esti prieten/aliat/inamic



WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Esti obligat sa ma sanctionezi , dar conform regulamentului "prima abatere=avertisment" si da, chiar nu vazusem regula si nu stiam de unde ai scos asa ceva:)). Eu nu prea stau pe dis nici macar cu membrii factiunii sincer sa ti zic , mai stau ocazional cate jumate de ora daca este ceva foarte important de vorbit daca tot te intrebai si ai adus acest lucru in subiect.



WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

nu pot sa dau delete la comentariu , nuj dc x1



Ultima editare: Acum un an
WhiteXY Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

nu pot sa dau delete la comentariu , nuj dc x2



Ultima editare: Acum un an
x_CipriPlays_Ro Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
50 mesaje
7 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Respins, erai total constient de regula, nu detineai pe acelasi cont balanta maxima pe care o poti avea fara a fi sanctionat, ceea ce inseamna ca ai vrut sa fentezi regula, scenariile asemanatoare nu necesita avertismente.