Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere unban Gusterul68 [Respins]
Subiect blocat
Gusterul68 Membru
2 mesaje
2 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1) Nickname-ul tau:Gusterul68

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:qabitz

3) Motivul pentru care ai fost banat:hack sau autocliker 

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON):nu mere f3 la laptopul meu(daca apas f3 imi da sonorul laptopului pe mut) dar poza am

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?:deaorece si pentru ca am mai primit kic inainte de ban ca cica am autocliker dar eu nu am folosit dala ci miam pus clicul pe space si asta imi permitea sa apas extrem de repede si cred ca am aparut pe vreo lista de suspecti ca devreme ce mia dat kic anticitul banuiesc ca este salvat undeva

6) Comentarii adiționale:anticitul e cam prost deoarece poate da erori cum e la mn iti arat daca vrei persoana care citeste asta ca iei kic daca folosesti spaceul inloc de maus



Ultima editare: Acum un an
qabitz Membru
48 mesaje
0 subiecte
Nume : Gabi
Vârstă: 17
Badges: 0
Acum un an

Salut. Dovada ta este aici : https://www.youtube.com/watch?v=4dKOQ7rXtXk

Minutul:1:15

Ca sa stii pe viitor: În cazul în care la subpunctul 4 nu ați pus un screenshot cu F3 ON, un membru staff o să vă atenționeze că aveți la dispoziție 24 de ore să editați cu un screenshot valid. Neîncadrarea în acest interval duce la respingerea cererii.

Craciun fain!

 



x 1
MegaOver2001 Membru
187 mesaje
17 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Cererea dvs. de unban a fost RESPINSA