Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Acceptat Reclamație maniacool
Subiect blocat
Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Darius194

2. Nickname-ul celui reclamat:maniacool

3. Secțiunea pe care a abuzat:Survival

4. Motivul pentru care îl reclami:Ban în combat

5. Dovada:Aștept o dovada,mi-a dat ban in combat 

6. Comentarii adiționale:Staff-ul de pe server ul asta este cam degeaba,mi-am luat trap acum 2 min și FlyingSkillz nu ii dădea ban pentru ca era în combat,și m-a omorât pana la urma,și nu am primit itm back,eu dacă dau trap kill iau ban în combat,vreau sancțiuni la amândoi va rog,sau măcar lui maniacool



Ultima editare: Acum un an
maniacool Membru
46 mesaje
3 subiecte
Nume : Iulian
Vârstă: 99
Ocupații: suckin d
Badges: 0
Acum un an

Dariuse, mi ai făcut și tu o reclamație să te afli în treabă. Pe survival nu îți pică itemele dacă primești ban în combat, așa că nu e mare pagubă că l ai primit, nu ți ai pierdut armura de fier😊. Nu ești primul și nici ultimul care primește ban în combat de când nu mai cad itemele. FlyingSkillz a revenit de curând și probabil nu știa de chestia asta. Itemele back nu le primește NIMENI, așa că nu te simți discriminat.
Dovada pe care ai primit ban: https://streamable.com/h9w18h (la 00:45 am ieșit să se vadă că este protecție, deși se vedea și la început când m am teleportat și se vede și blockul). Noapte bună!



😘

Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Bun,atunci de ce FlyingSkillz nu i-a dat ban unui player în combat când mi-am luat trap. Ca eram acolo,asta se numește favorizare pe scurt.Am pierdut o armura bunicica din cauza lui.



maniacool Membru
46 mesaje
3 subiecte
Nume : Iulian
Vârstă: 99
Ocupații: suckin d
Badges: 0
Acum un an

Ți am zis de ce, e revenit de curând iar el respecta vechea regulă. Nu e niciun fel de favorizare.



😘

Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Măcar puteam sa primesc itm înapoi,aștept itm înapoi ce sa zic,asa ar fii corect 



maniacool Membru
46 mesaje
3 subiecte
Nume : Iulian
Vârstă: 99
Ocupații: suckin d
Badges: 0
Acum un an

Staff-ul și administrația serverului nu răspund de itemele pierdute, indiferent de situație. Pentru că nu putem dovedi ce iteme ați avut înainte să le pierdeți, ne este imposibil să deducem dacă spuneți adevărul sau nu în legatură cu ce iteme ați pierdut atunci când dorim să vi le oferim înapoi.

sorry compresorry



😘

Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Atunci FlyingSkillz sa își asume vina și sa accepte consecințele,nu ii lua apărarea ca e vina lui,măcar de își cerea scuze.



Ultima editare: Acum un an
Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Vorbesc de asta maniacool 10. Să interziceti jucători în timpul luptei.

SANCȚIUNE: 15 PUNCTE PENALIZARE E din regulament,în cazul asta tu o sa primești 15 puncte penalizare,aștept sa încheie cnv reclamatia btw FlyingSkillz putea măcar sa îmi dea tp acolo înapoi ca nu luase itm inca



Ultima editare: Acum un an
IMAwesomeOre Donator Membru
24 mesaje
4 subiecte
Badges: 0
Acum un an

 

 



Ultima editare: Acum un an
ValyTheKing Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
50 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Reclamatia dvs. a fost ACCEPTATA.