Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie Bibi0aia
Subiect blocat
Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Aomeneita

2. Nickname-ul celui reclamat:Bibi0aia

3. Secțiunea pe care a abuzat:Survival 

4. Motivul pentru care îl reclami:Abuz de functie

5. Dovada(FullScreen):Nu e cazul,mi-a dat ban pt hack pentru ca adversarul avea lag,mie imi aparea ca se teleporteaza,iar lui la fel,daca aveam hack ma scoatea ma refer de fly speed etc.

6. Comentarii adiționale:Vreau si unban pentru ca nu are rost sa fac 2 cereri,nu imi e de iteme dar imi e de staff-ul care abuzeaza,la fel si _Darkshadow i-a dat ban acelui jucator complet degeaba,voi trebuie sa va faceti treaba sa verificati nu sa va luati dupa niste alerte/verificati macar daca jucatorul are lag ca aparea foarte clar in tab.



Ultima editare: Acum un an
BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Salut 

Maine dimineață ai dovada 



BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Salut
https://youtu.be/mPJt5TQQaLQ
Aici ai un videoclip slow motion
https://youtu.be/VIdQoUYzoak




Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Nu înțeleg ce e hack de acolo? 16cps dacă vrei iti arat ca pot sa fac ca am mouse aqirys polaris 



x 1
BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Poți sa vezi în filmarea cu slow motion de ce



Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Tot nu înțeleg,te referi ca m-ai rotit și m-am oprit din atacat? E normal,dacă tu nu dai în playeri dai în perete pana mâine?



BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Tu când dai direct în perete și nimerești jucătorul care ea 2 blocuri mai în fata

Ai dat și în zombie



BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Tu când dai direct în perete și nimerești jucătorul care era 2 blocuri mai în fata

E normal? 

 



Ultima editare: Acum un an
Darius184 Membru
28 mesaje
8 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Te referi la kill aura? Nu vad nicio alerta și nimic,dacă aveam ceva clar ma scotea,ban degeaba,aștept sa se încheie reclamatia,nu înțeleg de ce voi care aveți staff stati 24/7 sa va uitați pe playeri ca să dați un ban,îmi arăți ca ai primit o alerta ca sa vii pe mine și sa îmi dai ban fără motiv,la fel și de celelalt jucator,nu vad niciun hack,ca are mult lag s-ar putea sa va dea vouă impresia asta,sunt doua motive pentru care v-ati uitat 4 minute pe noi primul ar fii ca sa luați și voi un și al doilea e ca a-ți pus un pariu care câștigă,nu înțeleg care e faza ca ai pus :)) pe chat când ai văzut o alerta velocity după 3 minute,ideea e ca pot sa fie erori de la anticheat ca la ce lag avea ala cu camionu,aștept și unban ca nu mai fac încă o cerere 



Ultima editare: Acum un an
BibiOaia Donator Membru
19 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Nu am venit degeaba pe tine 

Înainte sa vin pe tine am primit 10 alerte pt killaura și auto clicker nu am venit de nebun

Nu am pus niciun pariu ruxedd a zis ca ne comportam ca la pariuri 

Exista și hackuri care pot sa nu dea alerte asa multe sau chiar deloc poți sa îl setezi