Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Reclamatie Whoiscox (verdict)
Subiect blocat
Gabi420 Membru
2 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

1. Nickname-ul tău:Gabi420

2. Nickname-ul celui reclamat:whoiscox

3. Secțiunea pe care a abuzat:Survival

4. Motivul pentru care îl reclami:Mute+Warn + comportament care lasa de dorit. [se poate vedea in pozele de mai jos.]

5. Dovada(FullScreen): https://imgur.com/a/NTcUljp

6. Comentarii adiționale: Enerveaza oamenii doar ca sa le acorde Warn si Mute.



Ultima editare: Acum un an
whoiscox Donator
33 mesaje
8 subiecte
Vechime: 2012
Badges: 1
Acum un an

Jignirea din partea ta adusă la adresa mea se regăsește în primul screenshot atașat de către tine, acțiune care ți-a adus un mute timp de 30 de minute pentru o jignire adresată conform regulamentului general al serverului, urmând să primești un avertisment pentru o glumă scrisă pe donor chat, din nou, sancțiunea și dovada sunt prezent în screenshot-urile tale.

Și referitor la atitudinea mea și felul în care vorbesc, nu este nicio problemă. Atâta timp cât nicio regulă nu este încălcată, nu deranjează pe nimeni. 
Ai posibilitatea de a mă ignora folosind comanda /ignore sau pur și simplu să treci cu vederea peste mesajele mele.

Unlucky, seară faină!



Gabi420 Membru
2 mesaje
1 subiecte
Badges: 0
Acum un an

Acelasi mesaj si pentru tine "Ai posibilitatea de a mă ignora folosind comanda /ignore sau pur și simplu să treci cu vederea peste mesajele mele."

Incearca sa nu mai enervezi lumea doar pentru a le da sanctiuni si a te da ceea ce nu esti ca nu rezolvi nimic si oricum esti nimic, esti un simplu donator.



Ultima editare: Acum un an
Puk3p Admin Donator Membru
242 mesaje
0 subiecte
Nume : George
Vârstă: 19
Vechime: 3 ani
Ocupații: Să dorm
Badges: 0
Acum un an

Respins



Manager
Discord: 
Call Me George#0001