Se încarcă...
Play.Mc-Ro.Ro
Click to copy IP
Se încarcă...
discord.gg/playsquad
Click to join
Avatar
Bine ai venit pe Play.Mc-Ro.Ro!
Pentru a te alătura comunității noastre trebuie să te înregistrezi!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Respins Cerere Unban zDark_PvP
Subiect blocat
zDark_PvP Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
27 mesaje
6 subiecte
Nume : Vlad
Vârstă: 14
Vechime: 2017
Badges: 1
Acum un an

1) Nickname-ul tau:zDark_PvP

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:ZetNet

3) Motivul pentru care ai fost banat:Hack

4) Screenshot cu mesajul care apare când încerci să intri (Obligatoriu cu F3 ON): nu pot intra pe server ca am ban pe minigames 

5) De ce crezi că ar trebui să primești unban?:Nu dadeam cu hack

6) Comentarii adiționale: -



Ultima editare: Acum un an
zDark_PvP Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
27 mesaje
6 subiecte
Nume : Vlad
Vârstă: 14
Vechime: 2017
Badges: 1
Acum un an



ZetNet Manager Donator Membru
207 mesaje
4 subiecte
Vârstă: 16
Vechime: 2019
Badges: 1
Acum un an

Salut zDark , poftim https://www.youtube.com/watch?v=F5Ww9nRqiE4&ab_channel=EveWitch la minutul 0:38 ai dovada pentru ban , pe discord ai zis ca ai filmat tot , vreau sa iti vad si filmarea ta 



Ultima editare: Acum un an x 1

Staff - ZetNet

Helper - 18.10.2022
Operator - 23.12.2022
Manager - 10.07.2023

 

zDark_PvP Donator Donator Donator Donator Donator Donator Donator Membru
27 mesaje
6 subiecte
Nume : Vlad
Vârstă: 14
Vechime: 2017
Badges: 1
Acum un an

nu vezi ce fov are ?!? si nu mi-e sa pun filmare acuma pe yt e normal am dat de la 3 blokuri sau 2.80 pune te tu pe fov maxim sa vezi ca iti pare ca toti au reach ... , uitete cu 0.25 la faza aia

 

 

 



Ultima editare: Acum un an
EveWitch Donator Donator Donator Membru
19 mesaje
7 subiecte
Badges: 1
Acum un an

Avand in vedere ca si eu is implicat ca eu am dat dovada, presupun ca am voie sa imi spun opinia in aceasta cerere de unban .
1. De cand FOV are legatura atunci cand tu te uiti intr-o alta directie si eu primesc damage de la tine
2. De cand FOV are legatura atunci cand tu efectiv intr-un fight cand suntem amandoi la distanta, Tu esti mereu ala de da hit primul, Ba chiar si cu golden head unde am si speed . 
Mereu cand m-am batut cu tine eu niciodata nu aveam reach la tine, Imi dadeai de la nush cate blocuri, Si tot odata imi dadeai critical hit si nici macar nu sareai cand dadeai acel critical hit si e foarte amuzanta treaba faptul ca foarte multe persoane spuneau pe chat cum ca ai hack, lafel si prietenii cu care jucam spuneau ca ai hack ca stateam pe partajare si se vedea cum dai,  Pe langa asta tu parca aveai deja reborn si level 50, ceea ce ma da pe spate faptul ca intr-un timp atat de scurt tu deja esti cel mai avansat de pe server si nici nu prea rupi joaca, Sunt foarte curios si de stats ce le ai tu pe server adica KDA .
Prin urmare ar trebui sa existe 2 consecinte asupra ta .
1. BANUL este pastrat pana cand se finalizeaza cele 14 zile 
2. In caz de u/r team spune ca ar trebui ca meriti UNBAN, obligatoriu ar trebui ca sa fim toti pe o confa, Cu partajarea TA deschisa, in care sa iti fie verificat calculatorul in caz de ai tu ceva programe pe acolo, Verificarea sa fie completa, In care sa fiu si eu prezent in cazul in care poate adminul nu stie cum sa verifice total. 
SI dupa ce se verifica total calculatorul, sa intri tu frumusel pe minecraft, ne arati si noua ce setari ai tu de pvp-ist ce esti si dupa sa intri pe thepit sa vedem daca joci tu lafel cum ai jucat si zilele astea 2 in care ai rupt thepit-ul in 2 . 



justg0d_ Membru
179 mesaje
2 subiecte
Nume : Antonio
Vârstă: 17
Vechime: 2016.
Ocupații: Football si in mare parte tot ce tine de calculatoare.
Badges: 1
Acum un an

Respins